Sabah güne başlarken, öğle yemeklerinden sonrasında keyif yaparken, kız kıza sohbetlerde, kalabalık arkadaş toplaşmalarında, bir dilim pasta ya da bir parça çikolatanın yanında… Kahve içmek için mutlaka bir bahanemiz var! Ve eğer sıkı da bir kahve tutkunuysak, her zaman alıştığımız tadı, kokuyu ve aromayı içtiğimiz kahvede almak istiyor olmamız ise en büyük hakkımız!

Şimdi bunları niye mi anlattık? Çünkü biz kahve severlerin gözlerinden kalpler çıkaracak bir haberimiz var! Geleneksel lezzetleriyle gönüllerimizi fetheden Özsüt, sesimizi duymuş olmalı ki, 40 ülkeden en kaliteli kahveleri getiren ve dünya genelinde 200’ün üzerinde firmaya hizmet veren İngiliz markası Lincoln & York (L&Y) ile iş birliğine giderek bundan böyle ister evde ister iş yerinde kahve keyfi yapabilmemiz için mağazalarında espresso ve filtre kahve satışına başladı.

ozsut_kahveler

NELER VAR?

Yumuşak içimi, her yudumda hissedilen karamelimsi tadı ve bitter çikolata lezzeti ile kahve severlere her yudumda mutluluk versin diye; Orta Amerika, Brezilya ve Etiyopya’daki kahve çekirdeklerinden üretilen, orta kavrulmuş espresso…

Fındık ve kakao aroması ile kahve müdavimlerinin vazgeçilmezi olsun diye; Orta Amerika’da yetişen çekirdeklerin orta – sert kavrulmuş olarak sunulduğu filtre kahve. 

Günü keyifli bir kahve haberiyle tatlandırdığımıza göre, ehh varsa bi kahvenizi alırız 🙂

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.