Annelere hediye almak her zaman daha kolay olmuştur. Peki ya babalar? Babalar Günü’ne sayılı günler kaldı. Her sene ‘Acaba ne hediye alsam?’ diye kıvrananlardansanız o halde bu önerileri dikkate alın.  Çünkü babanızın gönlünü fethedeceğiniz hediye seçeneklerine bayılacaksınız!

Tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun!

Babalar Günü’ne özel “en baba” pasta

Sıcacık kahveleri ve farklı lezzetleriyle keyifli molaların adresi Cakes&Bakes, Babalar Günü’nü unutmuyor, babasına küçük bir sürpriz yapmak isteyenler için konsept bir pasta sunuyor.

Cakes&Bakes şeflerinin özel olarak hazırladığı çikolatalı pasta lezzeti kadar görüntüsüyle de iştah açıyor. Babanızla paylaşabileceğiniz iki kişilik bu pastayla onu ne kadar sevdiğinizi bir kez daha anlatabilir, Cakes&Bakes’in sıcak ortamında bu özel günün tadını çıkarabilirsiniz.

1465214671_C_B_Babalar_Gunu
Kahve seven babalar Frappé Latte ile serinliyor

Babanız kahveden vazgeçemiyorsa bu Babalar Günü’nde ona Frappé Latte ile serinleten bir sürpriz yapın. Caffé Nero’nun özel double shot espresso’su, süt ve parçalanmış buzla hazırlanan Frappé Latte lezzeti sıcaktan bunalan babaların favorisi olacak.

CaffeNero frappeEn Güzel Babalar Günü Hediyesi

Babalar Günü’nde Türkiye’nin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli Hilton İstanbul Bosphorus’da babanızın zihnen ve bedenen arınması için her şey düşünüldü.
Bu özel günde babanızı Hilton İstanbul Bosphorus’un tam donanımlı sağlık kulübünün deneyimli ve profesyonel terapistlerine emanet edebilirsiniz. 20 dakikalık kese ile 30 dakikalık masajdan oluşan paketle babalarınıza baştan aşağı yenilenme fırsatını hediye edin. Üstelik bu paket Babalar Günü’ne özel 315 TL yerine 250 TL. Ayrıca Babalar Günü’ne özel yıllık sağlık kulübü üyeliklerinden %20 indirimle yararlanabilirsiniz. Günlük girişler de %25 indirimli uygulanıyor.

hilton
Tarz sahibi babalara

Şıklığına önem veren, tarz sahibi babalara yönelik en güzel Babalar Günü hediye alternatiflerini sunuyor. Bu özel günde babasına şık ve kalıcı bir hediye vermek isteyenler soluğu DESA mağazalarında alıyor. 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda erkeklere yönelik ayakkabıdan cekete, kemerden cüzdana geniş bir ürün yelpazesi sunan DESA koleksiyonu, Babalar Günü için en ideal hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

desa
Babalar Günü’ne özel sürpriz

New York’un en ünlü gurme hamburgercisi Shake Shack Babalar Günü’ne özel hazırladığı sürpriz ile babaların kalbini kazanacak. Siz de babanızla birlikte Shake Shack’in gelip, doğal ve taze ürünlerinden oluşan menüsünü tadarak, “Babalar Günü”ne özel dondurma ikramından yararlanın.

dondurma
Yeniköy’ün lezzet durağından keyifli bir sürpriz

Della luna, 17 Haziran 2016 – 01 Temmuz 2016 tarihleri arasında Della Luna’yı ziyaret eden misafirlerine Türk kahvesi, Americano, Espresso, Double Espresso, Mochaccino, Cappuccino ve Latte çeşitlerinden seçtiği bir kahveyi babalar gününe özel ücretsiz olarak ikram ediyor.

della
Polomiksiz bir Babalar Günü hediyesi!

Silk and Cashmere’de Haziran ayının hikayesi hayatımızın en değerli, bir o kadar da hediye alması zor kahramanlarına ithaf ediliyor. “Babalar gününde ne alsam?” çelişkisini ortadan kaldıran Silk and Cashmere kusursuz bir polo serisiyle karşınızda. Hediye polemiğine girmeyin, tercihinizi modern klasik Polo serisinden yaparak işinizi garantiye alın. Huzurlarınızda bu ayın hikayesi; Polomik!

polo

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.