4 Temmuz itibariyle Londra’da hayat normale dönmeye başladı ve ‘yeni normal’  ile birlikte dışarıda vakit geçirmek için plan yapanların önceliği hiç şüphesiz sağlık açısından kendini güvenli hissedebileceği, özellikle açık hava mekanlarını aramak oldu.

Hal böyle olunca bize de Londra bahçelerinde biraz güneş, biraz rüzgar eşliğinde bolca keyif yapmak isteyenler için bahçesiyle gönülleri fetheden pubları sıralamak düştü.

Ancak en baştan uyaralım, bu mekanlara gitmeden önce muhakkak rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Özellikle güneşli bir Londra gününe denk geldiyseniz buralarda yer bulmanız neredeyse imkansız olacaktır.

İşte bahçelerinde doya doya keyif yapabileceğiniz Londra Pubları

The Crabtree

6 Temmuz 2020’de misafirleriyle yeniden buluşan The Crabtree, Hammersmith ve Putney bridge arasında kalan, keyifli buluşmaların vazgeçilmez lokasyonlarından bir tanesi. Kocaman bahçesi, lezzetli yiyecek ve içecekleriyle yaz günlerinize ilaç gibi gelecek.

Canonbury

Canonbury, 20 Temmuz 2020 itibariyle kapılarını yeniden misafirlerine açıyor.  1700’lü yılların başlarında kurulan Canonbury, keyifli bahçesi, lezzetli yemekleri ve içecekleriyle açıkhavada vakit geçirmek isteyenler için keyifli bir alternatif.  20. yüzyıl İngiliz edebiyatının önde gelen yazarı George Orwell’in de döneminde uğrak mekanlarından olan Canonbury’e siz de bayılacaksınız.

https://www.instagram.com/p/By0hptEHl37/

County Arms

1852’den beri faaliyette bulunan County Arms, bölgenin en popüler mekanlarından bir tanesi. Bolca huzur depolamaya uygun sessizliği, keyif yapmak için yerleştirilmiş şezlonglar ve barbekü istasyonu ile yaz ayını Londra’da geçirecekler için keyifli bir alternatif. County Arms de 20 Temmuz 2020’de açılıyor.

Dolphin

Dolphin kocaman bahçesi ve elma ağaçları için bile ziyaret etmeye değer bir mekan. Zaman zaman nadir de olsa etkinlilere de ev sahipliği yapan mekanın menüsünde bir yaz akşamında ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok şeyi bulmanız mümkün.  Mekan, 4 Temmuz’da yeniden açıldı.

Leather Bottle

Yazı bahçelerde geçirmek isteyenler için bir diğer öneri ise Leather Bottle. Geniş bahçesi, bolca misafir ağırlama kapasitesi ve mekan duvarlarını süsleyen 1890 yılından kalma anılarla dolu bu pub, görülmeye değer. Leather Bottle, 20 Temmuz 2020’de yeniden açılıyor.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.