Türkiye’de ilk kez deneyimlenen model, kahve severlerin seçili Starbucks içeceklerine, mağazaya gitmeden, kendi günlük rutinleri içinde bulundukları iş yeri, akaryakıt istasyonu, hastane, üniversite gibi alanlarda hızlı ve kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Starbucks on the go, baristasız mini bir mağaza gibi hizmet veriyor.

Starbucks’ın eşsiz kahveleri artık daha yakın…

Markanın en sevilen içecekleri arasında yer alan Caffè Latte, Cappuccino, Caffè Mocha, Americano, Chai Tea Latte, Espresso, Espresso Macchiato, Çay ve Sıcak Çikolata çeşitleri Starbucks on the go’da, Starbucks kalitesi ve uzmanlığıyla misafirlerle buluşuyor.

İnovatif ve kullanım kolaylığı sunan bir uygulama ile misafirler, kişiselleştirme seçeneklerini kullanarak 100’e yakın farklı içecek hazırlayabiliyor.

Nerelerde Bulunuyor?

Türkiye’de ilk kez bu yıl hizmet vermeye başlayan ve önümüzdeki dönemde yeni yatırımlarla hızla büyüyerek daha çok lokasyonda misafirlerle buluşması planlanan Starbucks on the go, şimdilik Shell (Ihlamur, Merter Çırpıcı, Sefaköy, Yeniköy, Maslak ve Şenlikköy) ile OPET (Ataköy ve Kavacık) akaryakıt istasyonlarında kahve severlere hizmet veriyor.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.