Benim En İyi Dostum Kahvem, Kahve Makinem

İş yerinde gün boyunca motivasyonunuzun yüksek olması gerekiyor. Bir önceki gün geç yatmış olsanız da, sabah çok erken saatte kalkmış olsanız da hatta gün içerisinde pek çok çalışmayı aynı anda yapmanız gerekse de sizden yüksek motivasyon beklenebilir. İşte bu noktada devreye muhteşem kokusu ve muazzam aromasıyla kahve giriyor. Ofislerde ve iş yerlerinde kahvesiz bir gün geçirmek, ıssız bir adaya düşmekle eşdeğer diyebiliriz.

İş Yerinde Güne Türk Kahvesi ile Başlayın

Özellikle sabahları bol köpüklü bir Türk kahvesi ile gün başlamanın keyfi doyumsuzdur. Sabahları güne Türk kahvesi ile başlamanız gün içerisinde de daha keyifli ve daha enerjik hissetmenizi sağlar. Dikkatinizi toplamanız kolaylaşır, çünkü işe konsantre olma sürecinizi hızlandırır. Toplantı bitimi ya da öğle yemeği gibi işe kısa süreli molalar verdiğinizde en iyi dostunuz Türk kahvesi olabilir.

Gün İçerisinde Filtre Kahve ile Kendinizi Yenileyin

Sadece sabahları değil, gün içerisinde de motivasyon desteğiniz hazır. Gün boyunca motivasyonunuzun düştüğünü hissettiğiniz anda filtre kahve ile dikkatinizi yeniden toplayabilirsiniz. Filtre kahve daha az miktarda kafein içeriyor olmasına karşın konsantrasyonunuzu daha hızlı yükseltir. Ayrıca tercihinizi filtre kahveden yana kullandığınızda kendinizi “günde 1 fincan kahve” ile sınırlandırmanız da gerekmiyor. Çünkü filtre kahve size her gün birkaç fincan içebilme ve güne yayabileceğiniz bir keyif yaşama şansını sunuyor. İş yerinde her ihtiyaç duyduğunuzda bir fincan filtre kahve ile kendinizi yenileyebilirsiniz.

 

 

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Benim En İyi Dostum Kahvem, Kahve Makinem” için 4 yorum

 • Ocak 31, 2017 tarihinde, saat 10:55 pm
  Permalink

  İş yerinde, sabahları Türk kahvesi ile değil de nescafe 3ü 1 arada ile güne başlıyorum. Kahvaltı yapmadığım için çay ve türevleri kahvenin yerini tutmuyor. Kahvenin konsantrasyona ne denli bir etkisi var bilmiyorum ancak çay ve kahve içmeyi çok seven bir milletiz.

  • Şubat 2, 2017 tarihinde, saat 9:39 pm
   Permalink

   Kahvenin 2-3 saat de olsa açlığı bastırma/ tok tutma gibi bir etkisi var, evet. Biz de sabah, akşam ayırt etmeden içenlerdeniz :))

 • Ocak 4, 2017 tarihinde, saat 10:00 pm
  Permalink

  Biz de aynı fikirdeyiz 🙂 o yüzden de güvenilir, kaliteli ve denediğimiz kahvecilerin kahve çekirdeklerini önerdik
  Sevgiler

 • Ocak 4, 2017 tarihinde, saat 6:57 pm
  Permalink

  Kahve makinesi kadar kullandığımız kahvenin ve eğer kullanılıyorsa kahve kremasının kalitesi de önemli. Gün içinde sıkça filtre kahve tüketen biri olarak kaliteli ve bilinen markalardan şaşmamanızı öneririm. Kahvenin taze ve kremasının kaliteli olması da gaz problemini engeller 🙂

Bir cevap yazın