Bu ay nerede ne gönlümüzü çelmiş, neler mutlu şeyler listemize girmek için göz kırpıyor birlikte bakalım…

Kahve festivali tadında 

Multinet Up’ın mobil uygulaması MultiPay üzerinden, bulundukları 3. nesil kahve noktasını seçerek ‘Bugün Buradayım’ diyen Multinetliler, 15 TL ve üzeri ilk harcamalarında yüzde 10 TATLIPARA kazanıyor. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanya ile Multinetlileri şehrin en seçkin kahvecilerinde festival tadında bir fayda bekliyor.

İçinizi ısıtacak bir kış için
On bardağa kadar kahve yapabilen WMF Lono Filtre Kahve Makinesi Termos Karaf, Aroma Perfection özelliği sayesinde kahvenizin sertliğini damak tadınıza göre istediğiniz gibi ayarlamanıza fırsat sunuyor. WMF Lono Filtre Kahve Makinesi Termos Karaf, su seviyesi göstergeli çıkarılabilir su haznesi ve çıkarılabilir filtresi ile pratik bir kullanım sağlıyor. Damlamayı önleme, taşmaya karşı koruma ve demlenme bittiğinde otomatik kapanma özellikleriyle sizi sıcak bir kış bekliyor.

Her sofra bir defile
Klasik yemek takımı anlayışına farklı yorumlar katan Karaca, ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol ile bir işbirliğine imza atarak modayı sofralara taşıyor. Fine Pearl için dört farklı koleksiyon hazırlayan Arzu Kaprol, tasarımları ile gerçek inci asaletine bir kez daha vurgu yapıyor. Arzu Kaprol’ün yaratıcı dokunuşuna sahip ürünler, Karaca kalitesiyle sofralara bir tarz ve stil getiriyor.

Eller ve ayaklar hiç bu kadar bakımlı olmamıştı!
Kuru ve çok kuru ciltlere özel seri Shea Butter Intensive’in Hand Balm’ı yüzde 25 Shea Yağı içeriği ve zorlu mevsim koşullarına dayanıklı olması ile “Elleriniz için artık korkmanıza gerek yok” mesajı veriyor.

Görünümünüzün anahtar parçası
Soğuk havaların kendini hissettirdiği bu günlerde kış gardırobunuzun anahtar parçaları elbette ki sizi sıcak tutan mont ve ceketler. Levi’s® ise her trende uygun parçalarıyla tarzınızı mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Kazak veya sweashirt’lerinizle rahatça bir arada kullanabileceğiniz Levi’s® mont ve ceketler sayesinde ise soğuk havalar artık daha keyifli.

Çevre dostu çantalar
2013 yılından beri dünya genelinde ürün toplama girişimine öncülük eden H&M, Türkiye’de tasarlanan ve üretilen ilk lokal sürdürülebilir kapsül çanta koleksiyonu H&M Fairbag ile önemli bir projeye imza attı. Gamze Saraçoğlu önderliğinde, Türkiye’nin önde gelen 5 isminin hazırladığı koleksiyon için BigChefs’in kurucu ortaklarından Gamze Cizreli de bir çanta tasarladı. Elde edilen gelirin TEMA Vakfı’na bağış olarak aktarılacağı koleksiyonla, geri dönüşümün önemi de vurgulandı.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.