İstanbul’un en köklü ve tarihi semtlerinden biri olan Karaköy…

Peki bu tarihi semtte bi kahve molası verelim mi? Cevabınız ‘evet’ ise sanat galerilerini anımsatan, tasarımcı dokunuşları ve dekorasyonu ile semtin ruhunu tamamlayan Tükkan, günün her saatine keyifle eşlik eden kahve lezzetleri ile anınıza anlam katan “bir kahve molası”na davet ediyor!

Karaköy, son zamanlarda İstanbulluların vazgeçilmez buluşma noktası haline geldi, sayısı giderek artan kahvecileriyle bol bol kahve kokan sokaklarda güne güne keyif katan kahve lezzetleri ile başlamak isterseniz, kahve severlerin en popüler adreslerinden biri olarak öne çıkan Tükkan’a uğramadan geçmeyin.

tukkan-karakoy

NE İÇİLİR?

Sabah

Günün ilk ışıklarında Tükkan’dan yayılan Macchiatto, Americano, Espresso kokuları ruhunuzu ve zihninizi dinginleştirebilirsiniz.

Öğlen

Şehrin yoğunluğundan kısa bir kaçamak yapmak isteyerseniz öğle saatlerindeki vazgeçilmezleri Cappuccino, Damla Sakızlı ve Klasik Türk Kahvesi, Iced Latte, Tükkan menüsünün iştah kabartan yemekleri üstüne damağınızdaki lezzeti taçlandıran kahve seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

İş çıkışı

İş çıkışı günün stresinden uzaklaşıp, sevdikleriyle sohbeti bol buluşmalar tercih edenler ise Cafe Mocha’yı ve Fındık, Karamel, Vanilya, Çikolata, Muz aromaları ile lezzetlenen Cafe Frappe’yi deneyebilirsiniz.

Gün batımı

Gün batımının kendini iyice hissettirdiği saatlere Tükkan’ın yeni sezon sürprizlerinden Espresso Martini damgasını vuruyor! Kahvenin, martini ile benzersiz buluşmasını sergileyen ve her yudumunda özel lezzetler yaşatan Tükkan Espresso Martini bu sezonun en iddialı kokteylleri arasında yer alıyor.

espresso-martini

Günün her saatini keyifle geçirmek, benzersiz lezzetler deneyimlemek, insanın ruhuna dokunan tasarımlar keşfetmek ve şehirde keyifli bir kahve molası vermek isteyenlerdenseniz, adres belli.

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa, Mumhane Cd. No:34, Beyoğlu

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.