Havasından mıdır, suyundan mıdır yoksa bizim Kadıköy çocukları olmamızdan mıdır bilinmez, Moda kahvecilerine ayrı bayılıyoruz. Her kahve içmek için çıktığımızda Moda’da bulunan Mambocino’nun tıklım tıkış olması bir türlü kahvelerini denememize fırsat vermese de bu kez sabah saatlerinden olacak ki pek sakindi, ve soluğu Mambocino’da almamak için hiçbir bahanemiz yoktu.

Kadıköy’de özellikle Moda’da kahve içmek için seçenek bol. Sıra sıra dizilmiş kahvecilerin lezzetleri ayrı, mekan tasarımları ayrı davet ediyor inanı. Ancak bu kez bizim tercihimiz Mambocino’dan yana oldu.

Kapıdan içeri girdiğiniz an kahve kokuları eşliğinde mekanın sıcak ve samimi enerjisini üzerinizde hissediyorsunuz. Çeşit çeşit kahve seçenekleri arasında kararsız kalsanız da hangisini tercih ederseniz edin, leziz bir tat ile karşılaşacağınız garanti.

Karlı bir #pazartesi günüydü… ❄❄☕

Varsa bi kahvenizi alırım (@bikahvebikeyif) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Yani anlayacağınız güzel müzikleri ve sakin ortamı ile keyifle günün kahvesini yudumlamak istiyorsanız Mambocina’ya uğrayabilirsiniz. Tabii son zamanlarda artan ilgiden yer bulma şansınız olursa…

Bu arada benim gibi içinde tarçın olan her şeye aşıksanız, Karamelli Tarçınlı Latte’nin tadına muhakkak bakmalısınız.

Adres: Caferağa Mahallesi, ModaCaddesi, No 188/A, Kadıköy, İstanbul

 

Mambocino Coffee Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.