Hem Teşvikiye’de hem de sakin bir mekan? İkisini aynı cümlede kurmak bile kulağa imkansızmış gibi geliyor değil mi? İşte Sunday Coffee Bar, tam olarak bu imkansızlığı yıkan bir mekan olarak gönlümüze taht kuruyor.

Kahvelerin güzelliğinden bahsedeceğiz ancak bizi asıl etkileyen mekanın dekorasyonu, küçük detayları ve elbette bikahvebikeyif’in tam olarak hakkını veren oturma düzeni.

foto: bikahvebikeyif

İçeriye adım atar atmaz, haftanın hangi günü giderseniz gidin, pazar sakinliğini bünyelerde sonuna kadar hissedebileceğinizin garantisini verebiliriz. Kahve siparişininizi verip, sokağa açılan koltuklardan birinde arkanızı yaslandığınız anda sanki dünyanın tüm yükünü sırtınızdan atmış, tek derdiniz; gelen kahvenizi kurabiyenizle eşit zamanda bitirmekmiş gibi hissedebilirsiniz.

Alt katta birbirinden leziz kahvelerinizi yudumlayabileceğiniz gibi, dilerseniz bilgisayarınızı alıp, üst katta çalışabilirsiniz…

 

 

Güzel sunum, güler yüzlü çalışanlar ve sakinliği ile gönlümüzü çelen Sunday, Teşvikiye’de pazar sakinliği aradığınızda uğrayacağınız mekanlar arasında.

Sunday Coffee Bar Adres: Teşvikiye, Ahmet Fetgari Sk. 44/B, 34365 Şişli/İstanbul

Sunday Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.