Kahve keyfimize küçük bir salep ve boza molası verelim mi? Çünkü Ocak ayı boyunca leziz tatları deneyimleme şansımızın olacağı günler bizi bekliyor.

Her ay düzenlediği birbirinden farklı konseptlerdeki etkinliklerle de misafirleriyle buluşan Elite World Otelleri, bu kez bünyesindeki Coffee Company’lerde “Boza ve Salep Günleri” düzenliyor.

Kış aylarının vazgeçilmez içecekleri olan geleneksel bozanın ve portakallı, tarçınlı, kakuleli, çilekli gibi özel aromalı el yapımı salep çeşitlerinin sunulacağı “Boza ve Salep Günleri”, Ocak ayı boyunca devam ediyor olacak.

salep
Elite World İstanbul, Elite World Business ve Elite World Van otellerinin lobi katında yer alan, şık ve samimi ambiyansı ile beğeni toplayan Coffee Company’lerde gerçekleşecek Boza ve Salep Günleri, 1-31 Ocak tarihleri arasında olacak.

Çikolatalı, portakallı tarçınlı, karanfilli tarçınlı, klasik salep, çilekli salep ve kış baharatlı salep olmak üzere birbirinden farklı ve lezzetli salep içeceklerinin sunulacağı “Boza ve Salep Günleri”, tüm Coffee Company’lerde boza ve salep sevenleri Ocak ayı boyunca bir araya getiriyor olacak.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.