Üçüncü dalga kahvecilerin popülerliği ülkemizde arta dursun, artık bırakın kafelerde lezzetli kahve içmeyi, evde bile iyi kahvenin peşine düştük. Önce Türk kahvesi makinelerini/cezvelerini bir kenara bıraktık, yerine frenchpressleri, espresso makinelerini yerleştirdik. Günde bir kahve, iki kahve, üç kahve derken şimdilerde her birimiz neredeyse kokusundan, iyi kahveyi ayırt edebilecek birer başarılı kahve gurmesi haline geldik.

Guatemala’dan Kenya’ya, Etiyopya’dan Kolombiya’ya en iyi kahve çekirdekleri hangileri diye peşinde koşarken, taze mi taze bir kahveci keşfettik. Tazekahve.co eğlenceli paketleriyle gönülleri çelip, ister öğütülmüş, ister çekirdek halde evinizde, iş yerinizde kahve keyfinizin baş kahramanı olup, kahve severlere her zaman iyi kahve deneyimi yaşatmaya niyetli.

Bizim gibi klasiklerden şaşmayan, gıybetleri Türk kahvesiz yapamayanlardansanız gıybet paketini, güne sert kahveyle başlamadan ayılmayan uslanmaz bir kahve bağımlısıysanız french pressinizi yeni kahveleriniz için hazır edin. Sonra gelsin gıybetleeer, gitsin bol kafeinle çalışan kafaların yarattığı projeler..

Nerelerde bulurum derseniz? 

Tazekahve.co sitesinden sipariş vererek hızlıca keyiflerden keyif beğenebilirsiniz…

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.