affogato

Buzlu kahve ile aranızda mesafeler varsa, onu sevmek için hazırladığımız 5 lezzetli alternatife kulak verin. Önümüz yaz, önümüz sıcaklar… Herkes lıkır lıkır buzlu kahve yudumlarken, siz sıcaklarla boğuşmayın diye, buzlu kahveyi sevmenize yardımcı olacak alternatifleri aşağıya bırakıyoruz.

Afiyetle…

Biraz krem şanti almaz mıydın?

Buzlu kahve biraz acı mı geliyor? Çözümü var.. Kahvenin üzerine biraz krem şanti eklemeyi deneyin. O zaman her şey yoluna girecek, söz.

 Lavanta – Bal desteği…

Lavanta, kahve ve bal aroması güne başlamak için harika bir üçlü… Bir yudumdan zarar gelmez, bak bizi dinle…

Aradaki mesafeleri ortadan kaldırır

Buzlu kahveye mesafeliyseniz, ee bir de dondurma ile deneyin… Affogato, buzlu kahveye bir adım atmak için iyi bir alternatif olacak.

Tarçının gücü adına!

Şimdi buzdolabına gidip, buz kalıplarına biraz tarçın, kahve, süt ve esmer şeker ile hazırladığınız karışımı koyarak buz hazırlamanızı istiyoruz. Donan buz kalıplarını soğuk süte ekleyin ve damağınızdaki lezzetin tadını çıkar.

Henüz sevmeyeni görmedik

Karamelin buzlu kahveyle mükemmel buluşması… Karamelli buzlu kahve… Sıcak yaz günlerinde en yakın arkadaşınız olacak, demedi demeyin!

 

BONUS:

Yaz kokar…

Buzlu kahveye ekleyeceğiniz nane şurubu, yaz kokulu lezzetler yudumlamanız için güzel bir alternatif olacak. Hala denemediyseniz, ee daha ne duruyorsunuz?

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.