Yeni yılda da Caffè Nero, mutlu edecek lezzetleriyle bizleri bekliyor.

Damaklara böğürtlen ve ahududu ile meyve şöleni yaşatacak olan Winter Berry Latte ya da çikolata ve tarçının efsane uyumu ile renklenen portakallı lezzet Spiced Orange Latte’nin yanında tercih ederek kendinimizi şımartacağınız diğer lezzetler ise Caffè Nero’nun yeni yıla özel hazırladığı Triple Chocolate Cake, Strawberry & Chocolate Cup ve Red Velvet Cake.
Yani anlayacağınız, Caffè Nero, “Milano’da değilseniz en iyi kahveci” unvanı ile kahve tutkunlarını meyve şölenine davet ediyor. 2015’i geride bırakıp yepyeni bir yılı karşılarken, Caffè Nero’nun latte severleri memnun edecek ahududu-böğürtlen ve portakal aromalı lattelerini çok seveceksiniz! Winter Berry Latte ve Spiced Orange Latte’ye çok yakışan, özel lezzetlerden Triple Chocolate Cake, Strawberry & Chocolate Cup ve Red Velvet Cake ile yeni yıl heyecanınızı ikiye katlayabilirsiniz.

cafenero-
Caffe Nero Chocolate Cake

Ahududu ve Böğürtlen içeriği ile Winter Berry Latte’nin üzerindeki yumuşacık krema iştahınızı kabartacak. Latte severlerin mutlaka denemesi gereken lezzetlerin arasında yer alan Winter Berry Latte’ye eşlik eden Spiced Orange Latte ise egzotik lezzet sevenlerin favorisi olacak. Portakal içeriği ile hazırlanan lattenin üzerindeki kremaya serpiştirilen çikolata taneleri ve tarçının müthiş uyumuna hayır diyemeyeceksiniz!

Red Velvet Cake
Caffe Nero Red Velvet Cake

Kat kat çikolatalı kek arasına böğürtlen lezzeti ile yapılan, Triple Chocolate Cake ile kendinizi lezzet sürprizine hazırlayın. Caffè Nero, yoğun çikolatalı kek arasında özel krema ve üzerinde taze çileği bir araya getirerek Strawberry & Chocolate Cup’ı lezzet dedektiflerine sunuyor. Amerikalıların ünlü kırmızı kadife keki Red Velvet Cake ise Caffè Nero’larda yeni yılın heyecanını size hissettirecek.

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.