Kadınların pek çoğu hayatlarının büyük bir bölümü diyetle ya da yediklerine dikkat etmekle geçiriyor ve canının istediğini gönül rahatlığıyla yiyemediğinden şikayet ediyor. Caffé Nero, kadınların bu serzenişlerini duymuş olmalı ki, lezzetinden ödün vermeyen, düşük kalori yepyeni ürünler hazırlamış.

Kahve yanında eşlik edecek, lezzetinden vazgeçmeden, kalorisi düşük ve her zaman kendimizi hafif hissedeceğimiz atıştırmalıklarını muhakak denemelisiniz

Elmalı&Portakallı Birchler Muesli

Düşük kalorili, yoğurt, yeşil elma, yulaf, hindistan cevizi, vanilya, bal, frenk üzümü, frambuaz, portakal suyu, taze kabak çekirdeğinden oluşan Elmalı&Portakallı Birchler Muesli, kahvaltı ve ara öğünler için iyi bir seçenek. 97 kalori olan Elmalı&Portakallı Birchler Muesli, sindirime olan etkisi nedeniyle detoks diyetlerinde de tercih ediliyor, bağışıklığı güçlendiriyor ve aynı zamanda kolestrolü de düşürüyor.

Çikolatalı Chia Pudding

Düşük kalorili, hafif bir şeyler arıyor ama çikolata tadından vazgeçemiyorsanız o halde Çikolatalı Chia Pudding’i denemelisiniz.

Sağlığa sayısız faydası olan chia tohumunu süt, bal, vanilya, kakao, file badem ve gün kurusu kayısıyla buluştururken, lif açısından son derece zengin olan chia tohumu kan şekeri seviyesini düzenliyor, acıkmayı önlüyor, uzun süre tok tutuyor.

Vejetaryenler için ideal besinlerden biri olan chia’nın 28 gramı 4.4 gram gibi yüksek bir oranda protein içeriyor. Ayrıca Çikolatalı Chia Pudding, glüten içermediğinden çölyak hastaları için sağlıklı bir alternatif oluşturuyor. 165 kalori değerindeki Çikolatalı Chia Pudding, diyet yapanların da tercih edebileceği bir ürün.

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.