Tasarım, fine dining ve modanın merkezi Akaretler Sıraevler’in göbeğinde yer alan W Istanbul, tasarım ve moda dünyasından birçok marka ile iş birliği sağlayarak, Pop-Up Store’da misafirlerini göz kamaştıran koleksiyonlarla buluşturmaya devam ediyor.

Tarihi dokusu ve modern dizaynı ile çok farklı bir konsept sunan otel, tasarım tutkunlarının isteklerini ve beklentilerini W Pop-Up Store ile karşılıyor. Her ay farklı bir marka iş birliği ile sevenlerini Pop-Up Store’da karşılayan W Istanbul’un bu ay ki konuğu 100de100 İstanbul. Nisan ayı boyunca W Pop-up Store’da yer alacak olan 100de100İstanbul, doğa dostu ürünleri ile W Istanbul misafirlerinin beğenisini toplayacak.

100de100İstanbul, atık kağıtlardan dönüştürerek ürettiği rengarenk çantalar ile yol boyu size eşlik etmeyi planlıyor.Su geçirmeyen kağıt çantalar, uzun yolculuklara eşlik eden seyahat valizleri ve daha birçok alternatifli ürün, hem W Istanbul bünyesinde yer alan W Pop-up Store’da hem de Tomtom’da yer alan mağazalarında sizleri bekliyor.

Bugüne kadar JUJU, Chikirina, Jaunette, Bey Karaköy, PAP, 40 by Gökhan Zincir, The Upcycle project, 100de100İstanbul gibi ünlü markalarla iş birliği sağlayan W Istanbul, yeni iş birlikleriyle moda ve tasarım severleri beğenisini kazanmaya devam edecek.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.