Heey, Ankaralı kahve severler, 3-4 Aralık tarihinde kimselere söz vermeyin çünkü Coffee Carnaval Ankara Palas Blues Session, nitelikli kahveye ve bol kafeine doyurmaya geliyor..

Blog’u yakından takip edenler bilir,  daha önce bunun duyurusunu Eylül ayında olacak diye yapmıştık ancak ülkede olağan üstü hal ilan edilince etkinliğin tarihi de ileri bir tarihe ertelendi.

Ankara Palas kapılarını ilk kez kahve için açıyor

Aslına bakarsanız bu ertelenmebir bakıma da iyi oldu zira Coffee Carnaval Ankara Palas Blues Session, 1927 yılında hizmete giren ve Atatürk’ün kahvesini yudumlarken Türk toplum hayatına getirmek istediği yenilikleri başlattığı, Cumhuriyet Balolarını düzenlediği Ankara’nın en özel tarihi mekanı Ankara Palas’ta gerçekleşerek kahvenin kokusu, nostaljik dokusuyla birleşerek keyiflerden keyiflere sürükleyecek.

Kahveyi seviyor, kahve keyfini hiçbir şeyle değişmiyor, kahveye bizim gibi gönülden bağlanıyorsanız, nitelikli kahve ile sektörle bağlantılı tüm paydaşları, yurtdışı& yurtiçi katılımcıları, iyi kahve ve iyi müzik tutkunlarını bir araya getirecek etkinlikte yerinizi ayırtmayı unutmayın.

coffeecarnaval-ankara

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.