11-12 Ağustos tarihlerini aklınızın bir köşesine kaydedin zira dsm group, İstanbul Coffee Festival’in hafta sonu etkinlik markası Coffee Weekend’in İzmir ayağını, Coffee Weekend Çeşme – Cold Brew & Mixology başlığıyla 11-12 Ağustos 2017 tarihleri arasında Çeşme Fly-Inn Beach Club’da düzenliyor.

3. nesil kahve akımının önde gelen markaları ve lezzetlerinin bir araya geleceği etkinlikte, İzmirliler usta baristalar, nitelikli kahveler, kahve makineleri ve canlı DJ performansları ile buluşacak.

Dünyanın en büyük iki kahve festivalinden biri olan İstanbul Coffee Festival’in hafta sonu etkinlik markası olan Coffee Weekend, geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören Ankara etkinliğinin ardından bu kez Coffee Weekend Çeşme – Cold Brew & Mixology ile İzmirli kahveseverlerle buluşacak.

Kahve kokulu, eğlence dolu hafta sonu 

Festival kapsamında neler var?

Coffee Weekend Çeşme – Cold Brew & Mixology, iyi kahveyi deneyimleme imkanı sağlayan ve nitelikli kahve kültürünün yaşandığı bir hafta sonu etkinliği olarak kahve tutkunlarına dünyanın farklı ülkelerinden lezzetleri bir arada sunacak.

Coffee Weekend Çeşme – Cold Brew & Mixology’de, önde gelen nitelikli kahve dükkanları, artisan yiyecek üreticileri, kahve makinesi üreticileri ve mixology lezzetler yer alacak. İzmirliler 3. nesil kahve akımının usta baristaları, yeni nesil kahve markaları ve farklı demleme teknikleri ile buluşacak. Mixology Showları, La Marzocco Happy Hour ve DJ performansları ile eğlenceli bir hafta sonu geçirecekler.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.