Crate and Barrel, Dünya Kahve Günü’nü kutlamak için keyifli bir etkinliğe imza atıyor.

1 Ekim Cumartesi günü için henüz bir planınız yoksa o halde istikamet İstinyePark!  Kahve keyiflerini ilk adımdan itibaren bir yolculuğa dönüştürecek ürünler sunan Crate and Barrel, Dünya Kahve Günü’nü özel ve keyifli bir etkinlik ile kutluyor. Ehh kahve severlere de bu etkinliklere bayıla bayıla gitmek düşüyor! 🙂

crate-and-barrel

Dünya Kahve Günü ekinliği kapsamında neler var derseniz…
  • 1 Ekim Cumartesi günü, saat 14:00 itibariyle Crate and Barrel İstinyePark mağazasında gerçekleşecek olan “Kahve Günü” kapsamında, Boxx Coffee Roasters Co., Breville, Nespresso, Petra Coffee ve Yeme-İçme İşleri, kahveye dair tatmak ve öğrenmek istediğiniz herşeyi damak tadına düşkün misafirlere sunacak.
  • Petra Coffee’nin baristalarının Chemex ile, Boxx Coffee Roasters Co.’nun ise Aeropress, French Press ve Bialetti ile demleme tekniklerini göstereceği ve kahve tadımının yapılacağı “Kahve Günü”nde, Boxx Coffee Roasters Co.’nun kurucusu Mert Soley de katılımcılarla “Üçüncü Nesil Kahve” üzerine sohbet edecek. Bugüne özel olarak farklı kahve tadımları yaptıracak olan Breville ve Nespresso’nun yanı sıra, Yeme-İçme İşleri de etkinlik boyunca kahveye eşlik edecek gurme atıştırmalıklar ikram edecek.
 crate-and-barrel
Bu arada, günün en keyifli haberini de söylemeden olmaz!

Crate and Barrel’in geniş ürün yelpazesinde yer alan Nespresso Latissima Touch ve Pro kahve makineleri, 9 Ekim’e kadar 250 TL indirimle satışa sunuluyor. Markanın kampanyası kapsamında beyaz, gümüş, kırmızı, siyah ve titanyum renk alternatiflerine sahip Lattissima Touch serisi 1345 TL yerine 1095 TL’den; Latissima Pro ise 1895 TL yerine 1645 TL’den kahve tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Yani anlayacağınız, 1 Ekim Cumartesi günü, 14.00-18.00 saatleri arasında kendinizi ‘ne yapsam?’ diye düşünürken bulmamak için  istikamet Crate and Barrel İstinyePark mağazası olacak.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.