Yepyeni bir kahve markası doğdu, hem de en sertinden… Kısa sürede kahve tutkunlarının merakını celbeden Taft Coffee, Türkiye’nin ilk ve tek yüksek kafeinli kahve markası olarak satışa sunuldu. ‘Dünyanın En Sert Kahvesi‘ olduğunu uluslararası alanda belgeleyen Taft Coffee, aynı zamanda rahat ve lezzetli bir içime sahip.

Geçtiğimiz yıl genç girişimci Umut Erkan tarafından hayata geçirilen Taft Coffee, kısa sürede kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı başardı. Bundaki en büyük etken ise dünyanın en sert kahvesi olması. Markanın yaratıcısı; uyandırmaya gücü yetemeyen kahvelere bir tepki olarak, Türkiye’nin ilk ve tek yüksek kafeinli kahve markasının doğduğunu belirtiyor. İsviçre merkezli SGS laboratuvarı tarafından ‘Dünyanın En Sert Kahvesi’ olduğu tescillenen marka, aynı zamanda rahat ve lezzetli içimiyle de dikkat çekiyor. Tamamen yerli sermaye ile kurulan marka, ilk günden itibaren tüketicileriyle, markanın internet sitesi üzerinden buluşuyor.

Yüksek kafein yüksek enerji

Endonezya-Honduras harmanından hazırlanan kahve, özenle toplanan kahve çekirdeklerinin, ustalıkla kavrulduğu özel bir tat. Üretiminde hiçbir kimyasal madde kullanılmayan kahve tamamen organik. Kilogram başına 23 gram kafein içeriğiyle Türkiye’nin en sert kahvesi statüsündeki kahveyi, uyanık, dinç ve enerjik kalmak isteyenler dilediğinde yudumlayabilir. Rahat içimiyle ve üstün lezzetiyle kahve seven herkesin keyifle tüketebileceği marka, hayatın tadına varmak isteyenlerin tercihi.

Société Générale de Surveillance Onayıyla

Türkiye menşeili marka, İsviçreli bilim insanlarının yaptığı analizler sonucunda dünyanın en yüksek kafein oranını içeren kahvesini sunduğunu kanıtladı. 140 ülkede gözetim, denetim ve belgelendirme hizmeti veren SGS dünyanın en sert kahvesinin Taft Coffee olduğunu belgeledi. İçeriğinde bulunan kafein oranı ile dünyanın en sert kahvesi olduğunu kanıtlayan kahve, Amerika ve Güney Afrika menşeili dünyanın en sert kahvesi tartışmalarının başrol oyuncularını gösteriden uzaklaştırmanın haklı gururu ile karşınızda.

Dünyanın en sert kahvesini kimin ürettiğine dair devam eden tartışmalar bir kenarda dururken Taft Coffee sizlere unutulmaz bir kahve deneyimi sunacak olan özel harman kahve çekirdekleri ile bitmeyen enerjinin, istediğiniz kadar uykusuzluğun ve eşsiz kahve lezzetinin tadını çıkarma fırsatı veriyor.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.