En iyi 5 güneş kremi

Biz tatile gidiyoruz! Sonunda haftalardır heyecan içinde beklediğimiz gün geldi. Son bir haftadır memleketçe öyle zor günlerden geçiyoruz ki, ne konuşmaya, ne yazmaya ne de duygularımızı dile getirmeye halimiz var.

Saniyede bir değişen ülke gündemine yetişemezken, hiç okumadığımız kadar çok siyaset haberleri okuyup, ee şimdi ne olacak? diye sorgularken bulduk kendimizi.

Bir haftada bu zamana kadar hiç aratmadığımız kadar siyasi terimler arattık google’da, öğrendik, aklımız yettiğince yorumladık, yorulduk. Kaynağı olmayan paylaşımlar, düşünülmeden yazılan cümleler yüzünden sosyal medyadan soğuduk.

Tüm bunlar kalbimizi sıkıştırmaya başlayınca, yeniden umudumuzu yerine getirebilmek için ruhumuzu, aklımızı, kalbimizi arındırmaya, yenilenmeye, birazcık nefes almaya gidiyoruz.

Merhameti ve sevgiyi yüreğinizden eksik etmemeniz dileğiyle… Çünkü biz hala dünyada iyi insanların olduğuna ve bizi saf sevginin kurtaracağına inanmak istiyoruz.

Çok konuştuk… Eh haydi hala bizim gibi tatile gitmemiş ve tatil çantası hazırlayanlar bu yazı sizin için. Unutmayın, güneş kremi seçmek ciddi bir iştir. Tatilde haşlanıp, kızarmış tavuk gibi gezmenin alemi yok değil mi? Ee buyrunuz o zaman tatil çantanızdan eksik etmemeniz gereken, en iyi 5 güneş kremi. Tabii bunlar bizim ‘en’lerimiz. Sizin de varsa paylaşmayı unutmayın lütfen. 🙂

Nuxe Sun Creme Visage SPF 50 Yüz Kremi
Özellikle yüzünüzde olulan güneş lekelerinden şikayet edenlerdenseniz, Nuxe markasının sadece yüz için özel olarak hazırlanan bu güneş kremini çantanızdan eksik etmemelisiniz. İnce yapısı sayesinde uygulaması da oldukça kolay.

nuxe güneş kremi

Garnier Ambre Solaire
Yukarıda bahsettiğimiz gibi, kızarmadan bronzlaşma planınız varsa, cildiniz güneşten kolay kolay etkilenmiyorsa kesinlikle tercihiniz Garnier Ambre Solaire’den yana olmalı. Eğer Bitkisel yağlardan oluşan bu koruyucu aynı zamanda cildi de kurutmuyor.

gunes_kremi_3

Nivea Nemlendirici Güneş Spreyi SPF 50+
Bol bol deniz, havuz keyfi yapacak ve suya dayanıklı bir güneş kremi arıyorsanız, Nivea Nemlendirici Güneş Spreyi ‘nin oldukça yüksek faktörlü, suya dayanıklı bu güneş koruyucusunu tercih etmelisiniz.

gunes_kremi_8

Avene Güneş Kremi
Avene Güneş Kreminin hassas, kuru, yağlı, akneli ciltler gibi pek çok seçeneği olan ve cilt tipine göre geliştirilen formüllerle hazırlanan alternatif seçenekleri bulunuyor. Cildi nemlendiren ve yoğun koruma gücü bulunan Avene güneş kremi favoriler arasında.

Avene

Bioderma Photoderm Max SPF 50+
Ciltte kolay emilen özelliği sayesinde uygulaması oldukça basit olan Bioderma Photoderm hem teninizde BB krem etkisi bırakıyor hem de koruyucu etkisi bulunuyor.

bioderma

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.