Kahvecileri ayrı, hayvan sever kahvecileri daha bir ayrı seviyoruz. Hayvan sevmeyen insan hiç sevmez fikrini yaşam şekli haline getirmişler olarak burada ‘pati sever’ kahvecilerin eksik olduğunu gördük ve ortaya böylesine tatlı önerilerin olduğu mekan önerileri çıktı.  İşte en pati sever 4 favori kahvecimiz.

M.O.C
M.o.c Nişantaşı’nın en meşhur mekanlarından. Sıkı kahve severler içinden bilmeyeni, uğramayanı neredeyse yok. Ancak bu leziz kahvesi mekanı daha da güzelleştiren özelliklerinden bir tanesi ise tabii ki sıkı bir Pati sever olmaları. Kahvenizi yudumlarken dünya sevimlisi Köpekler keyfinize ortak olmama ithimali neredeyse yok denecek kadar az.

  OLD JAVA Galata’ I’m bir kedileri bir de kahvecileri meşhur desek sanıyoruz hiç abartmış olmayız. Galata sokaklarında Pati sever kahveciye rastlama ihtimali biraz düşük olsa da, Old Java’ya uğradığınızda Sessiz ve huzurlu bir kahve keyif yaparken, kucağınıza minnoş bir kedi gelme ihtimali çok yüksek. Zaten buraya vurulmamıştım sebeplerinden biri de kedileri. Kucağınızda bir kedi göremediniz mi? . O halde yan masada sizi keyfiyle kendine hayran bırakan kedi ile biraz samimi olma zamanı

DÖRT KADIKÖY
Kadıköy’ün en sevdiğimiz kahvecilerinden biri hiç şüphesiz Dört Kadıköy. Sessiz, keyifli, samimi ve lezzetli kahveleriyle müdavimi olabileceğiniz gibi, ders çalışmak isteyen öğrencilerin de favorileri arasında. Ancak en güzel yanları ise elbette gerçek bir hayvansever olmaları. Yaptıkları bu Paylaşım bile onları sevmek için yeterli değil mi?

      SAPIENS Kahve severlerin Uğrak noktalarından biri de Sapiens.Kahvelerini hatta keklerini bilmeyen yok. Onların da en güzel Özellikleri tam bir dost canlısı olmaları.

BURALAR SENSİZ EKSİK 🙂
www.instagram.com/bikahvebikeyif
www.facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.