Geçmişten günümüze en değerli anlarınıza eşlik eden geleneksel Türk kahvesi, bayramda Fakir Kaave ile sohbetlerinize lezzet katıyor. Türk kahvesinin bir yudumuyla en güzel anılarınız canlanırken, Fakir teknolojisi geleneksel lezzeti bozmadan yeni nesillere aktarıyor. Kırk yıl öncesi ile günümüzü buluşturan Fakir Kaave, kuşaklara köprü olup sevdiklerinizle geçirdiğiniz en keyifli anlarınızı unutulmaz hatıralara dönüştürüyor.

Cezvede pişirme yöntemi esasına dayanan ve aynı lezzetin yakalanması amacıyla tasarlanan ürün, taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi ile geliştirildi. Tek seferde 4 fincan kahve kapasitesi ve ergonomik cezve ağzı sayesinde her fincana eşit köpük dağıtabiliyorken aynı zamanda hızıyla olduğu kadar iddialı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Konsept renk serilerine uyumlu olarak, Violet, Rouge, Rose, Mat Kahve ve Beyaz alternatifleriyle beş farklı renkte tasarlandı.

Bayram sohbetlerinizi bol köpüklü Türk kahvesiyle ölümsüzleştirecek Fakir Kaave, bir ömür yüzünüzde tebessüm bırakacak anılara yenilerini ekliyor.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.