Bu satırları tam da Voi Cadde’de kahvemizi yudumlarken yazıyoruz. Voi Cadde hakkında çok fazla övgü duymuş ancak bir türlü ziyaret etme fırsatı bulamamıştık. Güneşli bir salı günü merakımızı gidermek üzere soluğu mekanda aldık.

Güzel müzik, güler yüzlü personel eşliğinde karşılanırken, menüden kahve seçme sırasında aslında sosyal medyadaki paylaşımlarından bildiğimiz  ve denemek için merak ettiğimiz Matcha Latte’sini tatmayı kafaya koyarak gitmiştik. Ancak ne yazık ki küçük bir hüsrana uğradık. Menüden mi çıkarıldı, yoksa o günlük bir durumuydu bilemiyoruz ama olmadığı için tadamadık. Yerine muadil olarak seçtiğimiz Blueberry Latte’sini söyledik.

Aromalı kahvelerden hoşlanıyorsanız, blueberry kokusunu sonuna kadar duyacağınız ve damağınızda hissedeceğiniz bir kahve olarak kesinlikle denemedinizi öneriyoruz.

foto:bikahvebikeyif

Hafta içi uğradığımız için mekan sessiz, sakin… Ancak menüde kahvaltı olduğu için eminiz hafta sonu bu durum pek de geçerli olmuyordur. O yüzden şimdiden uyarıyoruz ki, sonra bize neden nezih dediniz diye kızmayın 🙂

Matcha Latte’sini tadabilseydik daha çok mutlu olacağımız Voi Cadde civarına yolunuz düşerse, bir kahve molası vermeyi ihmal etmeyin.

Ben karşının taksisiyim derseniz, o halde yeni şubeleri Voi Teşvikiye’ye de uğrayabilirsiniz.

Voi Cadde Adres: Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi, Mücahit Sokak, No 5/A, Kadıköy, İstanbul  (Eski Zara sokağı’nda desek daha net olur aslında)

Voi Cadde Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.