Sanırım online alışveriş bağımlısı olmak üzereyim. Bunun yeni ve son sorumlusu da Flormar.

Her şey ‘yoğun çalışıyorum, alışveriş yapmaya vaktim yok’ dememle başladı. Ahh o kredi kartının arka yüzünde yazan, 3 haneli tatlı rakamlar…  Şimdi önüme çıkan, gözüme güzel gelen her şeyi tek tıkla alma hastalığına yakalandım desem sanırım abartmış olmam.
İnternetten alışveriş yapmak keyifli ve pratik ama bazen gerçek bir eziyet haline gelebiliyor.
Geniş renk yelpazesine sahip, her seferinde bir yenisini aldırma özelliği olan oje koleksiyonunun yanında son dönemlerde harika makyaj koleksiyonlarıyla gönlüme taht kuruyor Flormar.
Düzenli olarak alışveriş yaptığım bir marka olmasına rağmen, söz konusu internet alışverişi olunca, ne yazık ki canımı bir hayli sıkıyordu. Üstelik mağaza fiyatına göre her dönem muhakkak bir indirimi olması ayrıca cezbediciyken…

flo600

Fakat web sitelerinden ürün seçeneklerini görmek ayrı bir dert, sepet bölümü ayrı bir dert derken internet alışverişinden soğumaya üzereydim. Ta ki Flormar hayatını mobil yaşayan kozmetik sever kadınlara şahane bir uygulama yapana kadar. Bu mobil uygulama sayesinde cepten rahatlıkla ürün alışverişi yapabiliyor ve ürün detaylarını görebiliyoruz.
flormarmobiluygulama

Android ve iOS tabanlı işletim sistemleri için geliştirilen uygulamada, makyaj, cilt bakımı ve aksesuar gibi booool boool ürünlerini görmek ve satın almak mümkün! Anlayacağınız bu ‘kolay alışveriş’ sayesinde makyaj sepetleri dolup dolup taşacak. Gitti mi yine maaşlar? 🙂

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.