Türkiye’nin en çok ödüle layık görülen lider elektrikli küçük ev aletleri markası Arnica, kendisini sürekli geliştiren üstün AR-GE çalışmaları sayesinde en güncel teknolojileri hizmetinize sunuyor. Kullanım kolaylığı, işlevsellik ve en uygun küçük ev aletleri fiyatları sunan Arnica, şık tasarımları ve yıllarca kullanabileceğiniz ürünleriyle konfor ve güven sağlıyor. Pratik kullanımlarıyla zaman kazanıp ailenize ve kendinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz birçok küçük ev aletleri seti sayesinde, lezzetli yemekler yapabilir, taze meyve suları hazırlayabilir, ev temizliğinizi kolayca yapabilir, ütü yapmayı keyfe dönüştürebilir, kişisel bakım ürünleri ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.


Mutfağınızdaki En Büyük Yardımcı
Arnica küçük ev aletleri mutfak serisinde, yiyecek hazırlama, içecek hazırlama ve kızartma & pişirme başlıkları altında onlarca farklı ürün tüketicilerin hizmetine sunuluyor. Mutfak robotları, doğrayıcılar,
blender setleri, mikserler, mutfak tartıları ve et kıyma makineleri kategorilerinde bulunan ürünler, hem yemek hazırlama deneyiminizi hızlı ve pratik hale getiriyor hem de zamandan ve yerden tasarruf etmeniz için yardımcı oluyor. Değişik renk seçenekleri ile şık tasarımları mutfağınıza estetik katarken, gerçekleştirmesi zor gibi görünen işler basit ve keyifli hale geliyor. İçecek hazırlama için katı meyve sıkacakları, çay makineleri, su ısıtıcıları ve kahve makineleri işlevsellikleri ile tüketicilerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kahve tutkunları lezzetli Türk Kahveleri ve filtre kahveler hazırlarken, bir yandan da kendi kahvelerini kendileri öğütebiliyorlar. Sağlıklı bitki çayları yapmak isteyenler ise Bitkidem Çay Makinelerini tercih ediyorlar. Lezzetli tostlar, waffle’lar, patates ve ekmek
kızartmaları, patlamış mısır, aynı anda birçok yumurta haşlama, ızgara yemekler ve daha birçok seçenek için ise kızartma ve pişirme ürünleri hizmete sunuluyor.


Evinizin Tüm İhtiyaçları için
Üstün teknolojik çalışmalar sonucunda geliştirilmiş ev gereçleri ve elektrik süpürgeleri, ortamdaki nem oranını ayarlamaktan su ısıtmaya, mutfaktaki yemek kokularından kurtulmaktan sessiz ve tozu tamamen hapseden süpürme deneyimine kadar pek çok alanda ihtiyaçlarınızı karşılamak için
yanınızda bulunuyor. Ev gereçleri kategorisindeki küçük ev aletleri listesi; hava nemlendiricileri, elektrikli şofbenler, mutfak aspiratörleri, banyo baskülleri ve çeşitli aksesuarlar içeriyor. Elektrikli süpürge modelleri ise, çok geniş seçeneklere sahip tasarımlarla tüketicinin karşısında. Arnica Tesla, Arnica Bora, su filtreli veya toz torbalı süpürgeler, halı yıkama makineleri, yerden tasarruf etmenizi sağlayan dikey süpürgeler gibi birçok seçeneğe sahip ürünler, ultra sessiz yapıları ile günün her saati temizlik yapmaya olanak veriyor. Aynı zamanda astım, nefes darlığı gibi hastalıkların en büyük tetikleyicilerinden biri olan tozu tamamen hapsetme özelliği ile öne çıkıyorlar.


Pratik ve Rahat Ütü Teknolojisi
Ütü yapmanın birçok kişi için zahmetli bir iş olduğunu hepimiz biliyoruz, neyse ki Arnica buharlı ütü modelleri ve ütü masası sayesinde pratik ve rahat bir ütü yapma deneyimi mümkün! Buhar kazanlı ve şok buharlı ütü modelleri, birçok kumaşı tek geçişte, düzgün ve kusursuz şekilde ütüleyebilirken, hareketleri kolaylaştıran teknik donanımlar zahmetsizce işini yapmanızı sağlıyor. Ayrıca farklı renk seçenekleri ve şık tasarımları ile göz dolduruyorlar. Arnica ütü masası modeli ise, boy ayarı, kıyafetlerin ıslaklığını emen nem emiş sistemi ve giysilere göre ayarlanabilir hava yastığı ile ütü yapmayı pratik ve rahat bir işleme dönüştürüyor.


Kişisel Bakım Ürünleri ile Kendinizi Ödüllendirin

Kişisel bakım kategorisinde bulunan ürünler; saç düzleştiricileri, maşalar, şekillendiriciler, saç kurutma makineleri ve erkek bakım ürünleri olarak ayrılabiliyor. Yıllarca dayanabilen saç düzleştiricileri, saçlarınızı zahmetsizce ve iyonizerli yapısı sayesinde yıpratmadan düzleştirebiliyor. Her türlü saç tipi için uygun olan saç maşaları, saçlara dalgalı, bukleli gibi modeller verebiliyor. Saç ve sakallarına diledikleri stili vermek isteyen erkekler için ise Arnica erkek bakım ürünleri ön plana çıkıyor. Siz de Arnica küçük ev aletleri kampanyaları ve konfor sunan tüm ürünleri için web sitesini ziyaret edebilir, hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri online alışveriş kolaylığıyla zahmetsizce sepetinize ekleyebilirsiniz.