İstanbul Coffee Festival 2016 için geri sayım başladı! Şehrin en güzel olduğu zamanlardan bir tanesi, şüphesiz İstanbul’un buram buram kahve koktuğu günler. İşte bu duyguyu 3. kez yaşamaya hazırlanırken, İstanbul Coffee Festival 2016 bu yıl ekim ayında, yeni mekanında gerçekleşecek!

Bu yıl üçüncü kez kahve severlerle buluşacak olan İstanbul Coffee Festival, geçtiğimiz seneyi Haydarpaşa’nın tarihi binasında müzik, alışveriş, workshop kahve, çikolata, kahve ve daha çok kahve ile doyasıya geçirmiş, bol kafeinden biraz el, kol titremeleri yaşasak da harikulade ayrılmamamıza neden olmuştu.
istanbul coffee festival 2016

06-09 EKİM 2016 KÜÇÜKÇİFTLİK PARK

Bu sene de şüphesiz nefis bir festival bizi bekliyor. Çünkü İstanbul Coffee Festival daha geniş, daha festival ruhunu yaşayacağımız bir alana taşınıyor. Yani demem o ki, 6-9 Ekim tarihlerini ajandalarınıza not edin. İstanbul Coffee Festival ile  KüçükÇiftlik Park’ta hem sonbaharın gelişini kutlayacak hem de kahvenin keyfine bir kez daha varacağız. Program hakkında detaylar henüz açıklanmasa da bu sene de leziz kahvelere doyacağımız kesin.
Geçen sene neler olmuştu diye merak edenler, siz şuraya lütfen ==> İstanbul Coffee Festival 2015

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.