Temmuz sıcaklarını sevmemiz için şahane sebeplerimiz var! Çünkü bu ay şehirde bol konser, bol festival, bol eğlence var!
Neredeyse baharı selamladığımız ilk günlerde haberlerini aldığımız festival sanatçılarını izlemek için artık geri sayıma başlayabiliriz. One Love Festival, Muse, Scorpions ve çok daha fazlası bu ay İstanbul’da, eğlence dolu yaz geceleri geçirmemizi sağlayacak!
İşte Temmuz ayında bizi bekleyen, müzikle dolu bir ay geçireceğimiz birbirinden eğlenceli etkinlikler!

Yoksa sen hala? Yok canım, almışsındır… 

Monster Energy Presents: Rock Off 2016 @Parkorman 10 Temmuz
Megadeth, Children of Bodom, Sabaton ve Dragonforce. Ayrıca Dragon’s Den’de Stratovarius’un vokalisti Timo Kotipelto’nun akustik performansının yanında birçok söyleşi, klinik ve imza seansı yer alacak.

Monster Energy Presents Rock Off 2016 konser

Scorpions – 50. Yıl Festivali- @KüçükÇiftlik Park 12 Temmuz 
Scorpions, ellinci yılını 12 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek 50. Yıl Festivali’nde kutluyor ehh bize de bu harikulade şölene katılmak düşüyor. Ayrıca gecede Şebnem Ferah ve rock & metal dünyasından pek çok dev isim de sahne alacak.
One Love Festival 15- @Parkorman 17 Temmuz
Müzikseverlerin her yıl sabırsızlıkla beklediği One Love, bu yıl 17 Temmuz’da Parkorman’da gerçekleştirilecek! Two Door Cinema Club, Django Django, Balthazar, Arthur Beatrice, HVOB, Sofi Tukker, Klangkarussell (dj set), Butch, Andrea Oliva, Ben Pearce, Kalben, Umut Adan, Cervus, Alican, İlker Aksungar, Men with a Plan, Akın Sevgör, Shangri-La ve Radyo Eksen dj’leri One Love Festival 15’te!

one love konser

Pink Martini- @Harbiye Açık hava sahnesi 17 Temmuz
“Sympathique”, “Hang on Little Tomato”, “Hey Eugene!”, “Splendor in the Grass”, “Joy to the World”, “1969”, “A Retrospective”, “Get Happy” ve “Dream A Little Dream” albümleri ile Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan, her albümü ile altın ve platin plak kazanan Pink Martini yepyeni albümlerini kayıt ederken, Pasion Turca organizasyonu ile Avrupa turnesi kapsamında İstanbul’da ki hayranlarıyla buluşmaya geliyor.

Skunk Anansie- @Zorlu PSM 21 Temmuz
Rock dünyasının en karizmatik isimlerinden Skin’in önderliğindeki Skunk Anansie, geçtiğimiz Ocak ayında yayınlanan yeni stüdyo albümü Anarchytecture’ın turnesi dahilinde 21 Temmuz’da Zorlu PSM sahnesinde.

Joss Stone- @KüçükÇiftlik 23 Temmuz
İngiltere’nin çıkardığı en güçlü seslerden biri, 2000’lerin Aretha Franklin’i olarak da anılan Joss Stone yeni, eski, ezbere bilinen ve yerinizde duramayacağınız şarkılarıyla ikinci kez festivalde.

Joss Stone- @KüçükÇiftlik 23 Temmuz konser
Muse- 26 Temmuz 2016- @KüçükÇiftlik Park 26 Temmuz
Yılın merakla beklediğimiz etkinliklerinden birisi şüphesiz Muse! Nefis grup, 26 Temmuz akşamı KüçükÇiftlik Park’ta olacak.

 

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.