Kahve severler, yaklaşın! Yeni mi yeni, lezzetli mi lezzetli, bol kahve çeşitli bir kahve durağı önerimiz var; Monochrome!  

Bomontiada’ya bayılıyoruz. Özellikle her zevke ve her kültüre hitap eden mekanları barındırması, büyülü havası ile adım atar atmaz sizi etkisi altına alıyor olması ise adeta keyiflerden keyif beğendiriyor.  İşte Bomontiada’nın o harikulade mekanlarından bir tanesi de kahve severlerin uğrak noktası olacak, pek keyifli mekan; Monochrome!

Neler var?

  • Americano, Mocha ve Latte gibi klasiklerin yer aldığı 18 standart kahvenin yanı sıra, 3. dalga kahve çeşitleri.
  • Özel kahve değirmenlerinde çekilen çekirdekler ile hazırlanan kahveler ve farklı şurup çeşitleri ile de aromalandırılabilen özel kahveler.
  •  Aeropress, Chemex, cold Brew, v60 ve Syphon gibi spesiyal kahve çeşitleri..

bomontiada monochrome

Tatlısız olmaz diyenlere…

Günün her saatine hitap menüsünün yanında tatlı tutkunları için akılları baştan alacak, geniiişçe bir tatlı menüsü sunuyor. Kara Orman Bar, Pavlova, Linzer Torte ve Limonlu Haşhaşlı Dom Kek gibi birbirinden lezzetli tatlılarla kahve keyiflerinizi taçlandırabilirsiniz.

Çikolatadan vazgeçemeyenlere…

Eğer tatlıyı seviyor ama yine de çikolatadan da vazgeçemiyorsanız o halde Monochrome’un tatlı menüsünde yüzünüzü güldürecek çikolatalı pek çok seçenek yer alıyor.

Tatmadan dönmeyin

Ricotta kreması, çikolata parçacıkları ve portakal kabuğu ile hazırlanan Ricotta Çikolata Portakallı Tart, çikolata ve portakal aromasını harmanlarken, çikolatalı mus katmanları, kiraz kompotu ve çıtır çikolata kaplamalı Kara Orman Bar,  yoğun çikolata ve ekşi tatları tercih edenlerin favorisi olacak.

Monochrome  Adres: Bomontiada, Birahane Sok. No:1/C Bomonti, Şişli / İstanbul

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.