Bir Sevgililer Günü daha yaklaşırken, ilmek ilmek ördüğün, içine güveni, huzuru, kahkahaları ve bolca da aşkı kattığın o güzelim ilişkinin riske girmemesi için Sevgililer Günü hediye telaşını son ana bırakmak istemezsin diye düşündük. Eğer kahve sever bir sevgilin varsa işin kolay, çünkü senin için birbirinden güzel ve bol kafeinli hediyeleri bir araya getirdik. Yoo yooo, bize teşekkür etmene gerek yok! Sen mutlu ol yeter! 🙂

Bir yudumda aşk!

Sevgililer gününde Jumbo Pink ve Rosa kahve fincan takımları ile aşkla yudumlanacak kahveler… Sevdiğimizle geçirdiğimiz kıymetli zamanları, tatlı sohbet ve bir fincan kahve ile perçinlemek büyük keyif. Keyifle yudumlayacağınız kahveler için özel olarak üretilen Pink ve Rosa, şık tasarımları ile sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek bir hediye. Bone porselen malzemesi, altın işlemeli kenar detayları ile 2’li olarak satışa sunulan setler, kahve keyfinizi taçlandırmanız için en güzel seçim.

Pillow Talk Coffee Days – Whiskey Nights

Hem kahveyi hem de keyif yapmayı seven sevgililer için en güzel hediyelerden birisi yatak odaları için son derece şık ve mizah dolu yastıklar! Pek çok yazı alternatifi bulunan yastıklar içerisinde bizim favorimiz elbette aşağıdaki… Nereden bulurum derseniz, lovepillowtalk.com web sitesinde, Vakkorama ve Billstore mağazalarında satışta. Fiyatı ise 99.00TL

Riske girmek istemeyenlere

Ben işimi garantiye alayım derseniz o zaman Starbucks Sevgililer Günü bardaklarına göz atabilirisiniz. İki farklı renk seçeneği bulunan bardakların fiyatları 50 TL civarında..

Aşkın en saf hali sendin Moka pot

Saf ve lezzetli espresso keyfi yaşamak sence de kahve sever sevdiceğinin en doğal hakkı değil mi? Sen de bizimle aynı fikirdeysen, Tcibo web sitesi ve mağazalarında kolaylıkla bulabileceğin rengarenk ve boy boy Moka Potlardan birini sevgiline hediye edebilirsin. Boyutlarına göre farklılık gösteren Moka Pot’un fiyatı 69,95 TL’den başlıyor.

Hem doğaya hem sevgiliye faydam dokunsun

Avustralya’da üretilen Keep Cups, ambalaj atığını azaltmaya katkıda bulunmak üzere  yeniden kullanılabilir bir kahve termosu. Hem doğaya hem sevdiğinize faydam olsun derseniz, o halde tercihiniz bu renkli bardaklardan yana olmalı. Fiyatları ise boylarına göre 40 ile 60 TL arasında değişiklik gösteriyor. Plus Kitchen mağazaları ve kahhve.com adresinden bulmanız mümkün.

Bunlar da ilgini çekebilir

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.