Sade Ve Zarif 
Nude Tasarım Ekibi’nden Sevgi Kes tarafından tasarlanan Addict kahve bardağı, dayanıklı ve aynı zamanda rafine bir cama sahip olduğundan kahvenin tadının yoğunlaşmasını sağlıyor. Addict; yalın çizgileri, sade formu ve zarif tasarımı ile kahve tutkunu annelerin yüzünü güldürecek.

Hem Anneye Hem Doğaya Hediye
Her yıl 100 Milyonun üzerinde tek kullanımlık bardağın çöp olduğunu biliyor musunuz? Ecoffee Cup’ı her kullandığınızda sadece doğaya  yardım etmiş olmuyorsunuz, aynı zamanda, dünyanın en sürdürülebilir kaynaklarından, doğal olarak organik, hızlı yenilenebilir bambu elyafından yapılmış doğal bir üründen kahvenizi içiyorsunuz demektir. Daha da iyisi; Ecoffee Cup’ı birkaç yıl kullandıktan sonra organik gübrenizle birlikte gömüp, doğaya geri gönderebilirsiniz!

Keyif Yapmayı Seven Annelere
Hem kahveyi hem de keyif yapmayı seven anneler için en güzel hediyelerden birisi yatak odaları için son derece şık ve mizah dolu yastıklar! Pek çok yazı alternatifi bulunan yastıklar içerisinde bizim favorimiz elbette yukarıdaki. Nereden bulurum derseniz, lovepillowtalk.com web sitesinde, Vakkorama ve Billstore mağazalarında satışta.

Kahve Çekirdeği

Evde kahve demlemeyi seven bir yakınınız varsa, o halde ona en güzel hediye özel kahve çekirdekleri. Her damak tadına uygun seçeneği olan kahve çekirdeklerini dilediğiniz kıvamda kavurulmasını isteyip, kahve keyiflerini bir gelenek haline getirmek mümkün.  Petra Roasting Co, Kronotrop, Federal Galata ise en lezzetli kahve çekirdeklerini bulabileceğiniz mekanlar arasında.

Keyifli Sohbetlerin Eşlikçisi 
4 fincan kapasitesi, taşma önleme sistemi ile ağır ateşte, ideal kıvamda pişmiş, bol köpüklü Türk kahvesini keyifli sohbetlerinize taşıyor. Kompakt tasarımı ile farklılaşan Arzum OKKA Minio aynı zamanda yıkanabilir pişirme haznesi özelliğine sahip.

Lezzetli Alternatif
Saf ve lezzetli espresso keyfi yaşamak sence de kahve sever annenin en doğal hakkı değil mi? Sen de bizimle aynı fikirdeysen, Tchibo web sitesi ve mağazalarında kolaylıkla bulabileceğin rengarenk ve boy boy Moka Potlardan birini annene hediye edebilirsin.

 

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.