Evinizin baristası olmanızı sağlayan kahve makineleri Watsons’ta sizleri bekliyor! Bir fincanda iyileştirici ve enerji verici etkiye sahip olan kahvenin lezzetini evinizin konforunda çıkarmanızı sağlayan kahve makineleri, en ikonik ve en kaliteli markaları evinize taşıyor. Homend ve Philips gibi markaların yüksek performans sunan kahve hazırlama makineleri ile bir barista kadar enfes kahveler hazırlayabilirsiniz. Farklı tasarımlara, renklere ve özelliklere sahip olan modeller kullanıcıların beklentilerini karşılayan özellikleriyle dikkat çekiyor. Farklı filtre ve kapasite seçeneklerine sahip olan filtre kahve makinesi modelleri tüketicilerin tercihlerine göre çeşitlilik gösteriyor ve her ihtiyaca yönelik alternatifler sunuyor. Seçenekler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçim yapabilir ve kolay kullanım sunan özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Watsons kaliteli kahve makinelerinin yanı sıra fonksiyonel çaycı çeşitlerini de kullanıcılarla buluşturuyor.

Kahveniz Hazır: Homend Kahve Makinesi

Watsons’ta satışa sunulan Homend kahve makinesi seçenekleri arasında kişisel filtre kahve makinesi, çekirdek öğütücülü filtre kahve makinesi ve tam otomatik espresso makinesi bulunuyor. Markanın kişisel filtre kahve makinesi, çıkarılabilir filtresi ve 24 saat programlanma özelliğiyle dikkat çekiyor. Otomatik programlama özelliğine sahip olan makine ile kahvenizi içmek istediğiniz saate ayarlayabilirsiniz. Yıkanabilir filtresiyle de kolay kullanım sunan makine, az yer kaplayan ergonomik tasarıma sahip. Çekirdek öğütücülü filtre kahve makinesi, toz kahve hazırlama özelliğiyle ön plana çıkıyor. 12 fincan kapasitesine sahip olan makine, damlama önleme özelliği sunuyor. Otomatik olarak kapanma sistemiyle de donatılan filtre kahve makinesi, cam demliği ve çıkarılabilir filtresiyle hijyenik bir kullanım deneyimi sağlıyor. Tam otomatik espresso makinesi, dokunmatik şık ekranıyla dikkat çekiyor. Çekirdek öğütme ayarı bulunan makine espressonun yanı sıra lungo, latte ve cappuccino da pişiriyor.

Zaman Ayarlamalı Kullanım: Philips Kahve Makinesi

Philips kahve makinesi alışılmışın dışında şık ve inovatif tasarımıyla dikkat çekiyor. Zamanlayıcı özelliği ile donatılan kahve makinesi, her sabah eşsiz kahve kokusu ile uyanmanızı mümkün kılıyor. Aroma karıştırıcı özelliği ile her fincanda aroması zengin yudumlar sunuyor. Enerji tasarrufu sağlayan ve yüksek güvenlik sunan kahve makinesi 30 dakika sonrası kendiliğinden kapanıyor. Damlama önleyici özelliği ile donatılan cihaz, tam öğütme döngüsü tamamlanmadan hemen önce bir fincan kahve almanıza olanak tanıyor. Evinizin rahatlığında tek tuşla kahve keyfi yaşamanızı sağlayan kahve makinesi, üçüncü nesil kahve dükkanlarında içtiğiniz kahve lezzetlerini evinizde hazırlamanızı mümkün kılıyor. Kahve makinesinin sürahisi ve filtre tutucusu bulaşık makinesinde pratik bir şekilde yıkanabiliyor. Kolay doldurma deneyimi yaşamanız için su seviyesi göstergesi sunuyor. Philips kahve makinesi ortalama 10 büyük ve 15 küçük fincan kahve lezzeti hazırlamanızı mümkün kılıyor.

Çay Keyfine Kolaylık Katan Fakir Çay Makinesi

Watsons, işinin uzmanı çay makinelerini de kullanıcıların beğenisine sunuyor. Fakir imzası taşıyan çay makinesi modelleri farklı ürün seçenekleri sunuyor. Fakir çay makinesi, paslanmaz özelliğe sahip çelik çay süzgeci sayesinde uzun yıllar kullanım deneyimi sağlıyor. Kaynama işleminde 1800 W güçle çalışan çay makinesi, çayı sıcak tutma işleminde 150 W güçle çalışıyor. 1,8 litre su ısıtma kapasitesine sahip olan makine 1 litre demlik kapasitesiyle keyifli içim sunan çaylar demlemenizi sağlıyor. Otomatik kapanma özelliğiyla donatılan çay makinesi lezzet dolu çayı uzun süre sıcak tutuyor. Kablosuz su ısıtıcı özelliğiyle ergonomik bir kullanım deneyimi sunuyor. Çay makinesinin gösterge sistemi sayesinde kaynama işlemini kırmızı, çayı sıcak tutma işlemini de yeşil renkle görebilirsiniz. 

Çay makinelerini ve evinizin konforunda bir barista kadar lezzetli kahveler hazırlamanızı sağlayan kahve makinelerini Watsons ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.