Kahve uzmanı Tchibo, yeni BIO KAFFEE ile kahvenin en doğal halini kahve severlerle buluşturuyor. Etiyopya’nın en verimli arazilerinden toplanan %100 Arabica kahve çekirdeklerinin tüm üretim aşamalarında organik tarım yöntemlerin kullanılması kahvenin doğal lezzetini açığa çıkartıyor. Hafif meyvemsi, aromatik ve doğal kahve tadı sunan BIO KAFFEE, organik ve doğal kahve tutkunlarının yeni gözdesi olacak.

Geniş ürün yelpazesi ile farklı kahve lezzetlerini kahve severlere sunan Tchibo, kahvelerine bir yenisini daha ekledi. Etiyopya’nın verimli arazilerinden toplanan %100 Arabica kahve çekirdeklerinin tüm süreçlerinde organik yöntemlerin kullanılmasıyla hazırlanan yeni BIO
KAFFEE, kahvenin özünden gelen doğal tadıyla öne çıkıyor. Hafif meyvemsi ve aromatik lezzetiyle günün her saati keyifle tüketilebilen BIO KAFFEE, tercihlerini organik ve doğaldan yana yapan kahve tutkunlarının yeni favorisi olmaya aday.


Lezzetin doğasını filtre ya da çekirdek kahve olarak keşfedin
Kahvenin en doğal hali yeni BIO KAFFEE tüm Tchibo mağazaları ve www.tchibo.com.tr internet mağazasında, hem çekirdek hem de filtre kahve seçenekleriyle 250 gramlık paketlerde kahve severlerle buluşuyor.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.