Bu Anneler Günü’nde O’na nasıl bir süpriz yapmayı düşünüyorsun? Henüz kafanda bir plan şekillenmediyse, kahve ve keyifsever bir annen varsa, o halde işin kolay. Hem sana hem annene iyi gelecek, içerisinde bol keyif barındıran Anneler Günü önerilerini senin için seçtik. 

Annenizi Caffè Nero ile mutlu edin

Caffè Nero, Anneler Günü’ne Berry Cake ile mutluluk katıyor. Caffè Nero’nun üzeri frambuaz, frenk üzümü ve yaban mersiniyle süslenmiş, arası krema dolgulu çikolatalı bu keki, annesine sevgisini en tatlı şekilde anlatmak isteyenlere hitap ediyor. Berry Cake, Caffè Nero’nun lezzetli kahveleriyle de mükemmel bir uyum yakalıyor.

Anneler Günü’nde annenizi onu anlatan bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Geniş ürün yelpazesinde sunduğu farklı hediye seçenekleri ile özel günlere eşlik eden Crate and Barrel, Anneler Günü’nde annelerin zevklerini yansıtan alternatifler ile bu sene hediyesi ile fark yaratmak isteyenlere ilham kaynağı oluyor. Crate and Barrel, yaratıcı sunumlara imza atan anneler için de ilham kaynağı oluyor.  Crate and Barrel, French Kitchen Mermer Dikdörtgen Tepside kahve servis etmeyi öneriyor.  Kendine özgü kapağı ve klasik piston tekniğiyle zengin aromalı kahveler yapmaya olanak sunan Bodum Chambord Bakır French Press ise kahve kokusunu mutfaklarından eksik etmeyen annelerin vazgeçilmezi olmaya aday!

French Kitchen Mermer Dikdörtgen Tepsi 189,00 TL / Bodum Chambord Bakır French Press 1LT 189,00 TL

Anneniz ile sevginin tadını çıkarın

Birbirinden lezzetli ürünleri ve sıcacık kahveleriyle keyifli molaların adresi Cakes&Bakes, Anneler Günü’nde annesine sevgisini en tatlı şekilde anlatmak isteyenleri bekliyor. Cakes&Bakes’in usta şeflerinin elinden çıkan muhteşem menüsünde seçenek o kadar çok ki… Anneniz karşı konulmaz lezzet çikolatanın cheescake ile uyumuna, bayılacak. Kıtır kıtır hamuru vanilyalı krema ve taptaze çileklerle buluşturan çilekli tarta da hiçbir anne karşı koyamayacak.

Violet paketi ile annenizi şımartın

Rengini doğadan teknolojisini Fakir Hausgeräte’den alan “Fakir Violet Serisi”, Anneler Günü’nde özel fırsat paketiyle bir seferde dört hediye avantajı sunuyor. Fakir Hausgeräte’nin, doğanın en güzel çiçeklerinden menekşenin renginden ilham alarak kendi özel renk pantonesiyle tasarladığı Violet Serisi, Anneler Günü’nde “Anneme ne hediye alsam?” telaşını ortadan kaldırıyor.

Anne eliyle hazırlanan enfes lezzetlere yardımcı olacak paket, 969 TL fiyatıyla Fakir mağazaları ve online satış mağazası www.fakirshop.com.tr ‘den tedarik edilebiliyor.

Güzel anılarını ve tatlı bir sohbeti paylaşmak isteyenlere

David People Coffee & Food, Anneler Günü’nde annesiyle güzel anılarını ve tatlı bir sohbeti paylaşmak isteyenler için pasta ve Türk kahvesinden oluşan özel menü hazırladı. David People Coffee & Food’un tüm şubelerinde yer alacak olan Anneler Günümönüsünde istenilen lezzette bir pasta ve Türk Kahvesi yer alıyor. David People, sıcak atmosferi ve zengin kahve çeşitleri ile annenizle geçireceğiniz bu anlamlı güne keyif katıyor.

Annelerin kalbini çalan lezzetler

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, annelerine en tatlı sürprizi yapmak isteyenler için birbirinden özel lezzetler sunuyor. Sütlü tatlı, dondurma ve pastalar, şık sunumları ve eşsiz tatlarıyla Anneler Günü’ne keyif katarken, keyif kahvelerinize de lezzetli bir eşlikçi olacak.

 

Annenizi mutlu etmenin en kolay ve en güzel yolu 

Ev tekstili ve dekorasyonunda öncü marka English Home, yepyeni koleksiyonu ve birbirinden eşsiz ürünleriyle Anneler Günü’nünde sevdiklerimize en güzel mutlulukları sunma imkanı sağlıyor! Anneler Günü’nün ruhuna uygun renk ve desenler hazırlayan English Home, “Pastel Lovers” temasıyla floral desenleri klasik gül kombinasyonların yanında şakayık çiçeği motifleriyle sevgiyi en masum şekilde baharın enerjisiyle anlatıyor.

 

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.