22-25 Şubat tarihlerini aklınızın bir köşesine not edin! Zira 18 markanın yer aldığı, birbirinden leziz kahve çeşitlerinin keşfedildiği ücretsiz kahvetadımlarından, kahve ve kahve yanında iyi giden lezzetlerin yapımının öğretildiği eğlenceli atölye çalışmalarına kadar, kahveye dair her şey bu tarihler arasında Palladium CoffeeDays’de olacak.  

Kahve Günleri Kapsamında Neler, Kimler Var?

Ücretsiz kahve tadımlarıyla, keşfin lezzetine varıldığı kahvedünyasında çıkılan bu yolculukta, eğlenceli atölye çalışmalarıyla, evde kahve ve kahveninyanında iyi giden lezzetlerin yapımının incelikleri, uygulamalı olarak anlatılıyor.

Etkinlikte, Espresso Perfetto, Coffee Manifesto, Drip, Just Coffee, Caffe Yom, Montag Coffee, Molecule Coffee, Pappa Cafe, Jimmy’s Coffee Corner, Coffeemania, BaDe Chocolatier, Nescafe Dolce Gusto, Nescafe Gold, Arzum Okka, Ali Muhiddin Hacı Bekir, R&C Tasarım, Tchibo ve Pınar Süt katılımcı marka olarak yer alıyor.

AVM’nin küre alanından ana koridora kadar yayılan organizasyon için kurulan stantlarda, lezzetli tatların tadımları ve satışlar gerçekleşecek. Eğlenceli ve öğretici atölye çalışmaları ve kahveye dair her şeyin yer aldığı etkinlik, 4 gün boyunca devam edecek.

Atölye Programında Neler Var?

24 Şubat Cumartesi

13:30 – Hario v60 ile Kahve Demleme Atölyesi – Barista Dilek Kaya

15:00 – Kahve Yanı Lezzetleri-Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi – Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı Pelin Gümüş & Tuba Başar

16:30 –‘Cold Brew’-Soğuk Demleme Atölyesi – Barista Haluk Tuncay

25 Şubat Pazar

13:30 –Mokapot ile Kahve Demleme Atölyesi – Barista Dilek Kaya

15:00 –Kahve Yanı Lezzetleri-Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi -Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Uzmanı Pelin Gümüş & Tuba Başar

16:30 –Evde Profesyonel Kahve Demleme Atölyesi – Barista Emin Yılmaz

Tüm etkinlik ücretsizdir. 

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.