Yılın en güzel zamanı için geri sayım başlasııın! Yaşasın! yaz sezonuna sayılı günler kaldı! Yazın en sevdiğimiz şeylerden bir tanesi şüphesiz plaj alışverişi. Aramızda aksini iddia eden var mı? Bence yok 🙂
Bikini markaları birer birer koleksiyonlarını tanıtırken görünen o ki bu sezon plaj modasında bol bol Bohemian etkisiyle karşı karşıya kalacağız. Yani demem o ki, geçen senenin bikinileri geçen sene de kaldı, yine bize alışveriş yolları göründü 🙂

Yeni sezonla birlikte mayolar, bikiniler, plaj aksesuarları derken, hummalı bir alışveriş serüveni bizi bekliyor. Plaj modasında da iddialı olmak isteyenlerin yavaş yavaş plaj hazırlıklarına başlamasında fayda var. Çünkü summer is coming… Deniz, kum, güneş, oh la la 🙂
Plaj alışverişine nereden başlasam diyenler, bence bu yaz da soluğu Penti’de alack. Çünkü bu yaz da ‘Karıştır Yakıştır’ ile gönüllerimizi fethedeceği gibi aksesuarları da oldukça iddialı. Ben plaj çantası için ilk adımı attım, sıra sizde!

Penti 2016
Penti 2016

Bu yaz Penti’de ne var ne yok diyenler için, 6 farklı konseptten ve bu konseptleri tamamlayan aksesuarlardan oluşan plaj koleksiyonu, yaz heyecanını ikiye katlayacak! Çekimleri Küba’da gerçekleşen ve Küba enerjisini yansıtan koleksiyon, tatil bavullarının vazgeçilmezi olmaya hazır!
Plaj koleksiyonu; tüm dünyada herkesin takip ettiği ve kendi modasını yarattığı müzik festivallerine gönderme yapan “Festival” konsepti, geometrik baskılar, seksi detaylar ve farklı modelleriyle plajlarda bohem bir rüzgar estirecek “Bohemian” konsepti, slogan baskılı, şeker renkli, eğlenceli, cıvıl cıvıl “Candy Pop”, Küba ve Fas seramiklerinin hayat verdiği “Morocco”, her sene koleksiyonun ve plajların olmazsa olması “Hot” ve gençlerin gözdesi olacak “Penti Young” ile 2016 yazını akıllara kazıyacak.

Penti 2016 Yaz
Penti 2016 Yaz

Gizli dikişlerin gücü adına!
Kalçayı mükemmel kavrayarak daha yuvarlak ve dik görünmesini sağlamak isteyenler için yeni eklenen gizli dikişiyle kalçayı sıkmayan, küçük kesimli bikini altı modelleri vazgeçilmez olacak.

Penti 2016 Yaz
Penti 2016 Yaz

Sporcu ruhlara özel
Tüm dünyada herkesi ve her moda akımını etkisini altına alan spor trendini plajlara taşıyor. Blok olarak kullanılan renklerle; file, biye ve lastik detaylar sporcu ruhları bekliyor.

 

Penti 2016 Yaz
Penti 2016 Yaz

Tepeden tırnağa
Mayo ve bikini temalarıyla bütünlük sağlayan plaj aksesuarları ve kıyafetleri göz kamaştırıyor! Plaj pantolonları, şortlar, kimonalar, elbiseler, etekler, ip ve örgü detaylı üstler birbirinden farklı çanta ve şapkayla yaz enerjisini tamamlıyor. Sandaletler, terlikler ve kumaş ayakkabılar koleksiyonun en şaşırtıcı ve çarpıcı ayrıntısı oluyor.

Takı aşkına!
Bu sezon plajlarda takı rüzgarı esiyor. Mayo ve bikinilerle uyum sağlayan takı koleksiyonu da tüm stil sahiplerini bekliyor.

BURALAR SENSİZ EKSİK 🙂
www.instagram.com/bikahvebikeyif
www.facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.