Kim Kardashian’ın tuhaf bir kitlesi var. Seven ya deli gibi attığı her adımı takip ediyor, ( Keeping up with the Kardashians 12 sezondur devam ettiğine göre bayağı seveni bol olmalı) sevmeyen de eleştiri oklarını saplamaktan asla geri kalmıyor. Son zamanlarda verdiği kilolarla müthiş bir dönüş yapan Kim Kardashian hakkında dünya basınında bir gün dahi haberinin olmama  ihtimali ise neredeyse yok.

Geçtiğimiz haftalarda çıktığı Meksika tatili ile ortalığı kasıp kavuran Kardashian için ‘dönüşü muhteşem oldu’ manşetleri atılırken, bu durum onu birkaç hafta götürür diyordum ki yanılmışım. O günden beri istisnasız her gün Kim Kardashian stliyle dünya basınını meşgul etmekte… Hem de ne meşgul etmek ama…

kimkardashian

Bir ara sık sık Khloe’nin verdiği kiloları, Kylie’nin süper girişimci hallerini ve kozmetik gündemini, Kendall’ın modellik başarılarını önümüze koyarlarken, abla Kardashian bu sessizliği ve ikinci planda kalmış olmayı fazla sevmemiş olacak ki, ‘orda bir durun!’ diyerek sahalara geri döndü. Hem de 32 kilo vererek! eHH insan bazen hak vermiyor değil. Sen 32 kilo versen sen de yedi mahalleye duyurmaz mısın? Tamam, birkaç toparlatmalı, gerdirmeli işlemler görmüş ama sıkı diyet ve egzersiz programı da  göz ardı etmemek gerek. O yüzden  Kim Kardashian’a ‘yürü bee kadın! o küçük kız kardeşleri de sen meşhur edip, ellerinin ekmek tutmasını sağlamadın mı zaten!’ diyor, tüm bu yazıyı yazdırma sebebi olan Kardashian’ın geçtiğimiz hafta  bir türlü ortasını tutturamadığı, ‘beni ya sev ya terk et’ dedirten tarzına şöööyle birlikte bakalım istiyorum.

kim-kardashian-mtv-vmas-2016

Karizmatikliğin kitabını yazar
MTV Video Müzik Ödülleri ile başlayan dev bir coolluk. Kanye West’i oldum olası sevmem ama bu kadın yanına kimi koysa +500 karizma yükleniyor bünyesine. O gecede de Kanye ve Kim gecenin en cool çiftlerinden biriyidi. Üstelik, gösteriş sever karı koca için oldukça sade bir stille kırmızı halıya adım atmış, Kardashian, kendine has dekoltesi ve sezon modası ıslak saçlarıyla adeta geceyi yakıp geçmişti. Ta ki geceden 2 gün sonra New York sokaklarında görülene kadar…
2016-mtv-video-music-awards-arrivals
Bye bye kontür, merhaba ışıltılı makyaj
30 Ağustos akşamı Kanye West ile yemeğe giden Kardashian da Mtv Video Müzik Ödülleri’nde zarafeti tam gaz devam ediyor.  Süper mini jean eteği, baştan aşağı beyazlar içinde görünümünü yine kendine yakışır bir dekolteyle tamamlarken, artık görmekten sıkıldığımız ağır kontürlü makyajından da vazgeçmiş gibi duruyor. Stiliyle birlikte makyajını da yenileyen Kim Kardashian, ışıltılı yaz makyajı ile kusursuz görünüyor. Neydi ama o öyle sol yanağına tuğla sürtmüş gibi haller?  tabi bunun ertesi günü var…
kimk-3
Şıklıktan vasatlığa dev geçiş
Tamam, önümüzdeki sezon dizde biten jean şortlar ve taytlar çok moda olacak, tamam sen de gerçek bir moda öncüsü olarak ‘Kimsede yokken ben de vardı kıızzzıııaam’  diyebilmek için parçalarını özenle seçiyorsun ama neden yeni evlenmiş, taze gelin pofidik terlikleri gibi terliklerinle koskoca New York sokaklarını arşınlıyorsun? Korse şeklindeki transparan büstiyerinden bahsetmiyorum bile. Bir insan 2 gün önce muazzam şık olurken, sonrasında nasıl bu kadar vasat olabilir ki? Hiç mi akıl danıştığın bir arkadaşın yok. Ne bileyim, ‘Kim bununla mı çıkıcaksın, yapma allaseen’ diyecek bir dostun da mı yok şu dünyada? Hadi beni geç, tüm dünya moda editörleri senin bu stilini yorumlamakta güçlük çekmiş. Daha ne diyeyim ki ben?
kimkardashian
Çünkü Kardashian kızı olmak bunu gerektirir
Kardashian olmak kolay değil, anladık ama bir Kardashian kızı olmak hiç ama hiç kolay değli. Bu North West… Kim Kardashian’ın minik kızı. Henüz 3 yaşında… Doğuştan bir moda ikonu… Çünkü annesi Kim Kardashian ve stilinde de onun dokunuşları hakim… Kolundaki mini çanta mı? O da Fendi’nin özel koleksiyonuna ait. Değeri ise 5bin dolar. Yaş 3, çanta 5 bin dolar.. şimdi burada üçün beşin hesabını yapacak değilim ama… asaplarım bozuldu, daha fazla konuşamayacağım bu konuda.
northwest
Elmaslar gibi…
Fonda Rihanna, Kim ve North için söylüyor; Shine bright like a diamond… Ya bu gördüğüm en şık Kim-North kıyafeti olabilir.! Daha önce birkaç kez daha bir örnek giyen ikilinin bu kez elmas gibi parlamalarının nedeni Kanye West’in konseri. Bu adamı dinlemek için neden kadar süslenmek ihtiyacı duydular bilmiyorum ama sırt dekoltesine kadar aynı olan detayları, North’un lülük saçlarına ba-yıl-dım. Gerçi bu kareyi görenler boş durmayıp Twitter’da yağdırmış; ‘senin gibi anne olmaz olsun, 3 yaşındaki çocuğun çektiği çileye bak böyle hayat mı olur?’ diye. diye Ama oluyor canım ya. Kardashian senin de anne olsa sen de razı gelirdin bence. Bunlar hep çekememezlikten bence.
northkim
Kardashian dekolte sever
Anladım ben. Bu kadında orantısız bir şıklık hali var. Bir gün iyi bir gün kötü görünüp şaşırtma, ters köşelere yatırmacalar filan… Bu da Kardashian’ın son golü… Şimdlilik… Jean şort okey, oversized jean ceket okey, transparan büstiyer, hadi o senin yaradılışında var illa vericen o dekolteyi o da okey. Peki o çizmeler? Plastik. Kalçalara kadar uzanan plastik çizmeler… Ya tamam sonbahar geldi falan ama şu an üşenmedim baktım New York’ta hava durumu 28 derece! İsilik olmaya müsait, pişik olmaya müsait. Neden böyle yapıyorsun inan olsun anlamıyorum 🙁 Anlayan varsa yazıversin hayrına.
kim kardashian

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.