Starbucks’ta soğuk kahve sezonu açıldı! Üstelik geçtiğimiz yaz bağımlısı olduğumuz Cold Brew deneyimine 2 yeni lezzet daha ekledi.

Starbucks,  20 saatte soğuk demleme yöntemiyle hazırlanan Cold Brew’ün ardından bu yaz 2 yeni lezzetle Cold Craft soğuk kahve menüsünü zenginleştiriyor.

Vanilla Cream Cold Brew, soğuk Cold Brew kahvesini Vanilla Sweet Cream ile tatlandırmak isteyenlere hitap ederken, Iced Cappucino, özel olarak hazırlanan kadifemsi yumuşak köpüğün buz ve espresso ile buluşmasıyla kış aylarının sevilen lezzetini, yazın da serinleten favorilerinden birine dönüştürüyor.

Rafine bir kahve deneyimi için…

Starbucks’ın özel harmanı ile hazırlanan Starbucks Cold Brew, ısı yerine zamanla demlenen eşsiz bir lezzet. Bu yöntem iri çekilmiş kahve çekirdeklerinin 20 saat boyunca soğuk suda demlenmesiyle kahvenin içeriğindeki zengin ve dengeli lezzetleri açığa çıkarıyor.

Kahvenin tat ve aromasının ön plana çıktığı, Starbucks baristaları tarafından özel olarak hazırlanan gurme soğuk kahve lezzetleri, rafine bir kahve deneyimi yaşamak isteyenler için Starbucks mağazalarındaki yerini alıyor.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.