Muhteşem aromalı kahveleri tadarken, bir yandan da Kolombiya’nın kahve kültürüne yolculuk yapacağınız bir gün hayal edin. Sizce de kulağa hoş gelmiyor mu? Cevabınız evetse ve Ankara’da yaşıyorsanız o halde ajandalarınıza 13 Kasım – 4 Aralık tarihlerini not edin. Çünkü Kolombiya Büyükelçiliği’nin düzenleyeceği “Kolombiya: Enfes Bir Kahve Aroması ile Kültür” isimli sergide kahve kokuları eşliğinde harika bir yolculuk sizi bekliyor olacak.

NELER VAR?

Tasarımcılar; İrem Bilgi, Çiğdem Demir, Serra Erdem, Pelin Göçmen, Zeynep Pehlivan ve Özden P. Turgut’un katkılarıyla oluşturulan koleksiyonda, kahvenin kendisiyle yapılmış resimlerden, kahve kokulu tuvallere pek çok farklı eser yer alacak.

1478764737_kahve_sergisi_tasar__mc__lar
Kolombiya Büyükelçiliği’nin düzenleyeceği “Kolombiya: Enfes Bir Kahve Aroması ile Kültür” isimli sergiye ev sahipliği yapacak. İki kardeş ülkeyi birbirine yaklaştırarak büyüleyici Kolombiya kahve kültüründen esinlenip, Türk tasarımcılar tarafından özenle hazırlanmış 40 adet resimden oluşan koleksiyon 13 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında sergilenecek.
Muhteşem aromalı kahve tadımları.
Kolombiya’nın kahve kültürüne yolculuk.

kolombiya

NE ZAMAN, NEREDE?

Sergi açılış tarihi: 16 Kasım Çarşamba saat 19.00’da
Yer: Next Art Sergi salonu
Adres: Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3/C1 06520 Söğütözü-ANKARA

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.