Sevgi dolu, ferah, renkli ve lezzetli dünya sunan bir yer hayal edin. İşte BEE eat.play.love, çocuk ve yetişkinler için özel olarak hazırlanmış menüleri, sanatsal aktiviteleri, yaratıcı atölye çalışmaları, ailelere yönelik düzenlediği seminerleri ve zevkli müzikleri ile tam da hayallere uygun bir atmosfer sunuyor.
Özellikle çocuklu ailelerin çok seveceği BEE, kafe ve çocuk aktivite alanı olmak üzere iki bölümden oluşuyor.   Sadece çocuklu ailelerle sınırlı kalmayıp farklı lezzetler deneyerek keyifli vakit geçirmek isteyen herkesi Reşitpaşa’da ağırlayan mekan, salı  günleri hariç haftanı  altı gününü lezzet, oyun ve sevgi ile buluşturuyor.

BEE’de neler var?

  • Her damak tadına hitap eden özel tatları ile özel bir yemek deneyimi.
  • Kendine özgü yorumlanmış kahvaltı salatası, çıtır kinoalı avokadolu poşe yumurta, sugato, çılbır gibi kahvaltı çeşitlerinden somonlu, köfteli ve mozarellalı ekmek üstleri, salatalar, ev yapımı makarnalar ve burger gibi lezzetlerin yer aldığı öğle yemeği menüsüne uzanan günün her saati keyifle yenebilecek zengin tatlar.
  • Vişneli narlı tabule, yaban mersinli fırınlanmış kök sebzeler, Acem cacık, etli dudi pilavı ve köy tavuklu Acem pilavı gibi lezzetler içeren brunch bar ve glutensiz, şekersiz, tuzsuz, sağlıklı seçeneklerin de içinde bulunduğu çeşitli kekler, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar da misafirlerin damaklarını fethediyor.
  • Hafta sonları ise 09.00 – 14.00’a saatleri arasında kendine özgü ve farklı lezzetler sunan serpme kahvaltı ile Cumartesi ve Pazar günlerinin tadına tat katan mekanda, besin değeri yüksek ve çocukların gelişimleri için gerekli olan organik ve doğal gıdalardan hazırlanan çocuk menüsü de bulunuyor.

Çocukların yaratıcılıklarını besleyen aktiviteler

“eat.play.love” mottosu ile hizmet veren mekanı özel kılan noktalardan birini de çocuk alanı oluşturuyor. Özel olarak hazırlanan sanatsal aktivitelerden workshop’lara, takım çalışmalarından duyusal oyunlara kadar birçok faaliyetle çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunurken iyi vakit geçirmelerini de sağlayan BEE’nin İngilizce ve Türkçe kitaplardan oluşan zengin kütüphanesi de bambaşka bir deneyim sunuyor.

Aileler farklı, sağlıklı ve leziz tatlarla buluşurken çocuklarının oyun rehberi eşliğinde özgürce vakit geçirebilecekleri serbest oyun alanının da bulunduğu BEE’de, kitap, oyuncak, kırtasiye ürünleri ve kıyafet alternatiflerinin olduğu satış köşesi ise özel günler için mükemmel hediye alternatifleri sunuyor.

Adres: Tuncay Artun Caddesi Bayram Sokak No:13 Reşitpaşa Sarıyer İstanbul

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.