Philips Café Gaia filtre kahve makinesi, aroma karıştırıcı özelliği ile kahveyi demliğin içinde karıştırarak, her fincan kahvede aynı ve en iyi lezzeti sunuyor. 

Philips Café Gaia filtre kahve makinesi neler vadediyor?

  • Philips Café Gaia filtre kahve makinesi akıllı aroma karıştırıcısı sayesinde cam sürahinin içinde eşit ve sürekli bir karışım sağlayarak, ilk fincandan son fincana kadar en lezzetli ve kıvamlı aromanın sunulması sağlıyor.
  • Ayrıca kahve yatağına akan konsantre su akışı sayesinde kahve çekirdeklerinden ideal lezzet elde ediliyor.
  • Café Gaia, damlama önleyici özelliği ile tam öğütme demlenme tamamlanmadan önce bir fincan kahve almanıza olanak tanırken, döner filtre tutucu ile kahvenin kolayca doldurulmasını kolaylaştırıyor.
  • Kahveniz hazırlandıktan 30 dakika sonra Café Gaia kendini otomatik olarak kapatarak hem enerji tasarrufu sağlar hem de güvenli bir kullanım olanağı sunuyor.
  • Kolay temizleme özelliği sayesinde filtre tutucu dahil olmak üzere tüm parçaları bulaşık makinesinde kolayca temizlenebiliyor.

Kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda keyifli anların en büyük yardımcısı olan Philips Cafe Gaia filtre kahve makinesi sıcak ve aromatik kahve hazırlama deneyimi için 299 TL’ye kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.