Madame Coco Musc De Cashmire Vücut Spreyi

Şu sıralar aklımı vücut spreyleriyle kaybetmiş durumdayım. Malumunuz yaz, sıcak ve esmeyişlerle birleşince, parfümlerin, mis kokuların bağımlısı olmamak elde değil.

İşte onlardan bir tanesi de bu ara bayıla bayıla kullandığım Madame Coco’nun vücut spreyi.

Aslına bakarsanız vücut spreyleri konusunda oldukça seçiciyim. Şeker gibi kokan, cilde sıktıktan sonra yapış yapış olan ve sıktıktan 5 saniye sonra uçup giden kokulardan sonra uzun bir süredir Victoria’s Secret dışında vücut spreylerine yanaşmıyordum. Madame Coco beni bu konuda oldukça şaşırttı.

Düşünsenize, bir ev tekstil markasının böyle başarılı bir koku yapacağı aklınızın ucundan geçer miydi? Benim geçmezdi, geçmedi de :)))

Ancak Musc De Cashmire Vücut Spreyi yapış yapış iz bırakamaması ve bağımlılık yapan kokusu ile birleşince çantamın en nadide parçalarından biri olarak yerini aldı. Bir de yanına vücut losyonu aldım ve o da beni güzelliğiyle şaşırttı. Yani demem o ki, ev tekstili markası demeyin, Madame Coco’nun losyonlarına ve vücut spreylerine bir şans verin.

 fiyatını merak edenler için zaman zaman indirimlerle değişiklik gösteriyor mu bilmiyorum ama şu sıralar 11 TL civarında.

Ofiste, evde, sokakta sıkın sıkın çıkın efendim! :))

Sevgiler,
– Mori  

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.