Londra’yı bir de farklı açıdan görmek ister misiniz? O halde yaz akşamı planlarınıza Londra’nın en iyi rooftop barlarından birini eklemeyi ve rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin. Hazırsanız şehrin favorilerine yakından bakalım.

The Nest at Treehouse London

The Nest’te manzaranın tadını çıkarırken, bir şeyler içip lezzetli atıştırmalıklarıyla mükemmel anlar yaşayabilirsiniz. Boho-chic tasarımının hakim olduğu terasta haftanın yorgunluğunu atabilirsiniz.

Bussey Rooftop

Şehrin muhteşem manzarasına sahip, muhteşem çatı katı arıyorsanız Bussey Rooftop Bar doğru adres. Mekanı keşfetmek için Peckham’daki Bussey Building’in tepesine çıkın. Keyifli bir yaz akşamında Londra’nın havasını içinize çekerken, içeceğinizin yanına ağız sulandıran sokak lezzetlerini de eklemeyi ihmal etmeyin.

Skylight London

Skylight London terasında, nefes kesici gökdelenlerin arkasında, gözlerden uzak birkaç saat geçirmek sizce de kulağa hoş gelmiyor mu? Londra manzarasının tadını çıkarırken, lezzetli kokteyl ve yemeklerin yanı sıra masa tenisi ya da kroket oynayarak keyiflerden keyif beğenebilirsiniz. Skylight London, perşembeden pazara kadar açık.

Dalston Roof Park

Londra’nın popüler East End bölgelerinden birinde yer alan Dalston Roof Park, sosyalleşmek için mükemmel bir mekan. Film geceleri, konserler ve özel etkinliklere ev sahipliği yapan mekan, dev güneş panelleriyle çalışıyor. İçeceğinizi alıp yazın keyfini çıkarmak isterseniz burası haftanın her günü açık.

Radio Rooftop

London Eye, Big Ben, St Paul’s Cathedral’a kadar uzanan eşsiz Londra manzarası eşliğinde gün batımının tadını çıkarmak isterseniz rotanız Radio Rooftop. Haftanın her günü açık.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.