Nar Gourmet ile kahve keyfinize keyif katacak 3 yeni Türk kahvesi

İstediğiniz kadar hipster, istediğiniz kadar üçüncü dalga kahvelerin kölesi olun, içeride bir yerlerde Türk kahvesine bayıldığınızı biliyorum, inkar edemezsiniz! 🙂

İş arası, yemek sonrası, dedikodu molası derken keyifli anların en yakın dostu olan Türk kahvesine olan sevgimizin yeri ayrı. Peki klasik haline gelmiş kahve alışkanlığınızı biraz değiştirmeye ne dersiniz? Mesela Brezilya kahvesi ya da kafeinsiz Türk kahvesi eşliğinde? Kulağa hoş geliyor değil mi?

Kahveye olan tutkumuzun farkında olan Nar Gourmet, kahve severler için Anadolu topraklarının lezzetlerine ve Türk damak tadına bağlı kalarak bayrama özel üç çeşit Türk Kahvesi hazırlamış. Yemen, Brezilya ve Kafeinsiz seçenekleriyle gönüllere taht kurmaya aday.

brezilyakahvesi

Üç Farklı Lezzeti Üç Özel Türk Kahvesi

Kahve Yemen’den gelir’ sözüyle gayet gerçekçi olan Nar Gourmet, özgün tadıyla kahve tiryakileri için Yemen Kahvesi‘ni beğeniye sunmuş.

Yetmemiş, Brezilya ikliminde, Türk kahvesine özgün tadını veren Arabika türü, düşük asitli, gövdeli ama yumuşak içimli bir tat kazanan Brezilya Kahvesi‘ni de çeşitlerine katmış.

Ve bununla da kalmayıp; kahveyi seven ama kafeine karşı mesafeli duranları da unutmayarak Kafeinsiz Türk Kahvesi ile kahve tiryakilerinin kafein etkilerine maruz kalmadan kahve keyfi yapmaları için bir çeşit daha eklemiş.

Kahveler yalnız kalmasın diye leziz tatları da ürün yelpazesine ekleyen Nar Gourmet, geleneksel lezzetler eşliğinde, Türk Lokumu, Akide Şekeri, Badem Ezmesi ve Fıstık Ezmesini de satışa çıkarmış.
Bize de bu üç yeni lezzetten uygun olanını seçip, kahve keyfi yapmak düşmüş 🙂

Nereden Alırım?
Türkiye’de Nar Gourmet web sayfasından ulaşabileceği gibi çok yakında Türkiye, ardından Amerika ve pek çok seçkin pazarda da olacak.

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.