NARS 2017 Holiday Koleksiyonu yeni yıla ışıltılı başlangıç yapmak isteyenler için geliyor! Ünlü fotoğrafçı ve sanatçı Man Ray’in eserleriyle işbirliğini sunan markanın koleksiyonunda, Man Ray’in heyecan verici modern sanatından esinlenilen ve sınırlı sayıda üretilen şaşırtıcı ürün seçeneklerinden oluşuyor.

Cüretkar ve parlak renklerden meydana gelen yaratıcı koleksiyon, sanatçının efsanevi zekasını çağrıştırırken cesur boyutlu efektler özgünlüğünü öne çıkarıyor. Beklentilerinizden fazlasına hazır olun.

Photogloss Lip Laquer 99TL

Parlayın. Maksimum parlaklığa ulaşan renkler. Dört farklı ton. Yeni, sınırlı sayıda formül.

Blush 120TL

NARS’ın allık konusunda uzmanlığını yansıtan ve trend yaratan renk seçenekleri cildi anında canlandırıyor. Her cilt tonuna uyumlu doğal bir pembelik sağlayarak sağlıklı bir görünüm sunuyor.

Duo Eyeshadow, 125TL

Dumanlı bakış. Modern, eşsiz, şaşırtıcı renk kombinasyonlarının ikili dinamizmiyle sonsuzluk efekti.

Velvet Eyeliner, 90TL

Kremsi formulü ile, karıştırmak, dumanlı bir görünüm yaratmak ve gözleri yoğunlaştırmak için ideal, sanatkarlara hitap eden bir koleksiyon.

Gold Anita Audacious Lipstick, 125TL

NARS’ın çok satan Anita Audacious Ruju, lüks altın ambalajı ile, altın kadar çekici dudaklar için daha arzulanır hale geliyor. Yüksek pigmentli renkleri, hafif ipeksi dokunuşu ve yoğun içeriği ile dudaklarınızda cesareti yansıtacak. Sephora’ya özel sınırlı sayıda. Cesur ol. Altın darbesinin izinden git.

The Veil Cheek Palette195TL

Filtresiz. Kontürleme sağlayan bu üçlü set ile elmacık kemiklerini vurgula, aydınlat ve doğal görünüşlü boyutlarla belirginleştir. Sun Wash Diffusing Bronzer’ın ikonik tonu Laguna ile yeni, sınırlı sayıda üretilen allık ve aydınlatıcı tonlar bir arada.

Glass Tears Eyeshadow Palette, 195TL

Bu benim partim. Ve istersem gözetlerim. Altı zengin pigmentli göz farı yeni, sınırlı sayıda tonlarıyla coşkunun ateşini yakıyor- ve yumuşak tonlardan iddialı renklere, bakışların karanlıkta bile aydınlık kalmasını sağlıyor.

NARS Love Triangle – Orgasm 105TL

Hazzı ikiye katla. Çünkü en iyisi, ne kadar fazla olursa olsun yeterli değildir. Ödüllü Orgasm serisinin rengini taşıyan mini boy allık ve ruj bir arada.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.