Yeni nesil kahve kültürü dalga dalga yayılmaya devam ederken, şimdi sizi Balat’ın en keyifli mekanlarından birine götüreceğiz; Cooklife Balat.

Malumunuz, Balat son birkaç yıldır hiç olmadığı kadar popüler. Buram buram tarih kokan sokakları, vintage dükkanları, atölyeleri derken kahve keyiflerine ortak olacak harikulade mekanlara da ev sahipliği yapıyor. Bu semtte bünyelere bol keyif, bol huzur depolayan mekanlardan bir tanesi de Cooklife Balat.

Mekana adım atar atmaz kulağınıza çalınan keyifli müzik, doğru yere adım attığınızın habercisi oluyor. İlk görünüşte mekan küçük gibi gelse de korkmayın, alt katında ferah bir alan daha mevcut.

Dekorasyon detayları, ayrı ayrı tasarlanmış keyif köşeleri, duvarda sizi karşılayan harikulade flamingolar keyiflerden keyif beğenmenize yardımcı olacak detaylar arasında yer alıyor.

foto: bikahvebikeyif

Mekan sadece bir ‘kahveci’ olmasa da (yemek ve kahvaltı menüsü de mevcut) kahve menüsü tatmin edici. Cortadoları ise muazzam. Eğer kahve yanında lezzetli bir şeyler de atıştırmak isterseniz, mekanın açık ara önerisi ise pankekleri.

Şehrin karmaşasından kaçıp biraz kendinizle vakit geçirmek veya dostlarınızla hoş sohbetler edip bolca da kahve keyfi yapmak ise planınız, o halde Cooklife Balat doğru adres demektir.

foto: bikahvebikeyif

 

Cooklife Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.