Duyduk, duymadık demeyiiiiin! Açık havada sinema keyfi başlıyoooorr! Doğayla iç içe bir atmosfer eşliğinde film keyfi yaptığınızı hayal edin. Kulağa çok hoş gelmiyor mu? Dünya sineması filmleri, festival filmleri ve Türkiye sinemasından seçkin filmlerin yer alacağı sinema geceleri bu pazar Uniq İstanbul’da başlıyor.
Aslında geçtiğimiz sezon ‘Başka Sinema’ ile sinema gecelerine ev sahipliği yapan Uniq, sinema keyfine bu kez de ‘Başka Sinema’ ve BKM ile kaldığı yerden devam ediyor.

UNIQ'te 'Başka Sinema' 2015
UNIQ’te Başka Sinema 2015

Uniq Açık Hava Sineması’nın ilk açılışı ‘Dünya prömiyerini geçtiğimiz Mayıs ayında 68. Cannes Film Festivali’nde yapan, Altın Küre ve Oscar ödülleri adaylığıyla heyecan yaratan ‘Mustang’ ile 12 Haziran pazar gecesi yapılacak.

1465298029_MustangYaz boyunca birbirinden keyifli sinema filmlerinin gösterileceği UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde haftada 3 kez çimlerin üzerinde sinema keyfi… Nefis değil mi?

 

UNIQ Açık Hava Sahnesi biletlerine Biletix.com’dan ulaşmak mümkün.
** Bilet fiyatı: 20 TL

Adres: Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunuyor.)

HAZİRAN PROGRAMI

12 Haziran Mustang
13 Haziran Kelebeğin Rüyası
16 Haziran Irrational Man
20 Haziran Annemin Yarası
23 Haziran Belgica
26 Haziran Rüzgarın Hatıraları
27 Haziran Bana Masal Anlatma
30 Haziran Who Am I

 

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.