Şehirde kahve kokusu her gün daha fazla yayılmaya devam ederken, içerisinde bol kafein barındıran etkinlikler gördüğümüzde ne kadar mutlu olduğumuzu biliyorsunuzdur. İşte onlardan en yenisi bu hafta sonu Palladium Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek ve eğer İstanbul’da yaşıyorsan, o tarihlerde rotanı Palladium’a çevirmen şart kahve sever, zira Palladium Coffee Days başlıyor! 

Nedir bu Coffee Days?

İsiminden de anlayabileceğiniz üzere Palladium Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek olan, yeni mi yeni, taze mi taze bir kahve günleri etkinliği… 24 –25 – 26 Mart tarihinde gerçekleşecek olan etkinlik, ‘Bir Kupa Mutluluk’ sloganıyla yola çıkıyor ve 15 farklı marka ile kafeine doyacağınız bir gün vaadediyor.

Etkinlik kapsamında neler var?

MOC, CoffeeNutzBrewLab, EspressoPerfetto, Demgoodcoffee, Coffee Manifesto, AyıbedebenlerCoffee, StarbucksReserve, Alida-1883, ChocChocChoco, Krispy Kreme, Arzum Okka, Kuru Kahveci Selim, Hacı Bekir Lokumları, 4fellas markalarının katılacağı etkinlikte ilgi çekici workshoplar düzenlenecek.

Harun Kolçak, Retrobüs ve Uninvited JazzBand’ın canlı performansları ile coşku dolu anlar yaşanırken ‘Barista Şov’da ilgi çekici kahve sunumları göz dolduracak.

AVM’nin küre alanından ana koridora kadar yayılan etkinlikte; kurulan stantlarda kahve ve kahve ile iyi giden lezzetli tatların tadımları ve satışlar, kahve ve çikolata yapımı atölye çalışmaları, fotoğraf sergisi, söyleşiler, yarışmalar ve canlı müzik performansları 3 gün boyunca devam edecek.

Yani anlayacağınız bu hafta sonu rotanızı Palladium Coffee Days’e çevirmek için çoook bahaneniz olacak…

 

 

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.