Havalar bir açıp, bir kapasa da yaza sayılı günler kaldı ve plaj sezonu için geri sayıma başlarken, saçlara da ekstra bakım yapmanın zamanı geldi. Güneşten ve denizden yıpranan saçları güçlendirmek, canlandırmak ve hatta birazık şımartmak için Gliss’in yepyeni serisi ile tanışmalısınız.

Gliss Million Gloss serisinin hayranı biri olarak yeni denenecekler listesinin açıklıyoruuz; Gliss Magnificent Strength.

Zayıf ve cansız saçlardan şikayet edenler için yeni ve güçlü bir çözüm Gliss Magnificent Strength, Serisi. İlk kez ayrı ayrı saç liflerini güçlendirmek için üç-protein kompleksinin onarım gücünü bir araya getiriyor. Sonuç; canlı, ışıldayan, güçlü, söz dinleyen, görkemli hacmiyle dikkat çeken ve kusursuz uzayan saçlar…

Gliss Magnificent Strength sampuan

Zayıf, kırılgan ve cansız saçların en büyük nedeni, düşük protein seviyesi… Proteinler saçların yeniden yapılanmasına ve güçlenmesine yardımcı oluyor. Bu seri ise üç-protein kompleksi ile cansız ve zayıf saçlara yeniden güç aşılıyor. Seride yer alan şampuan ve saç kremi, saça güç ve hacim kazandırıyor. Kullanım sonrası güçlenen saçlar kolayca şekil alıyor. Ayrıca saçı kökten uca kadar besleyerek ileride oluşabilecek hasarın da önüne geçiyor. Cansız, kırılgan ve mat görünüm tamamen geçmişte kalıyor. Üç-protein kompleksi içeren yenilikçi formül, güçlü saçlar için etkili bir protein takviyesi gerçekleştiriyor ve kusursuz uzayan saçlar yaratıyor. Yüksek performanslı üç protein, geliştirmek ve güçlendirmek için her saç telini onarıyor.

Nedir bu Gliss Magnificent Strength Şampuan diyenlere…
Güçlü ve canlı saçlar yaratırken hacim kazandırıyor. Nemli saça uygulayarak iyice durulamak yeterli oluyor.

Nedir bu Gliss Magnificent Strength Krem diyenlere…
Saçları kökten uca kadar güçlendirerek göz kamaştıran saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.