Yavaaaş yavaaaş yaz aylarının sonuna yaklaşırken, biz etkinlik severler için de yeni bir dönem başlıyor. Yazın planlanan pek çok festival üzücü nedenlerden dolayı iptal olurken, yeni sezonda bizi bekleyen harika etkinlik haberleri var.

2016 yazı festival ve etkinlik açısından biraz sönük geçse de, üzülmeyin! Yılın kalan zamanlarında bunu telafi edecek muhteşem etkinlikler olacak. Hem ne demiş ünlü düşünür Teoman, ‘Ah burda olsan çok güzel hala İstanbul’da sonbahar’… kulak verin, hak verin, İstanbu’u sevin, etkinliklere sahip çıkın! 🙂

Sonbahara selam eder, Eylül ayının nefisli etkinliklerini aşağıya bırakarak varsa bi kahvenizi alırız.

Karanlıkta Diyalog 5-18 Eylül

Dünya üzerinde 135 kentte 8 milyondan fazla insanın deneyimlediği “Karanlıkta Diyalog Sergisi”, yeni dönemde bizlerle. 135 ülkede, 8 milyonu aşkın kişinin ziyaret ettiği Karanlıkta Diyalog Deneyimsel Sergisi, hiç görmediğiniz bir İstanbul’la tanıştıracak. Görme dışındaki tüm duyularınızı yeniden keşfedecek, hayatta neler kaçırdığınızı fark edeceksiniz.

Bilet Fiyatları: Tam 30.00 TL İndirimli 22.00 TL

Müzik Boğaz’dan Gelir

Taksim’in gözde konser mekânlarından olan 60 m2 öncülüğünde 13 Temmuz’da başlayan konserler, Eylül ayında da devam ediyor. 7-23 Eylül tarihleri arasında Boğaz’ın en büyük gezi teknelerinde gerçekleşecek konserlerden birinde yerinizi ayırtmayı unutmayı.
7 Eylül 2016 Çarşamba Kalben
8 Eylül 2016 Perşembe Hey Douglas & Kozmonotosman
21 Eylül 2016 Çarşamba Mehmet Erdem
23 Eylül 2016 Cuma Pinhani
25 Eylül 2016 Pazar Kaan Tangöze
28 Eylül 2016 Çarşamba Yüksek Sadakat

muzikbogazdan_gelir_spot

2. Uniq Açıkhava Sinema Geceleri

Uniq’de açıkhava sineme geceleri devam ediyoooor! 11 Eylül akşamı ise En iyi film ödülü alan ‘Toz Bezi’ sizi bekliyor!

Bilet Fiyatı: 23.00 TL (Minder veya Plaj Sandalyesi )

Turkcell Karanlıkta Futbol

Daha önce pek çok maç için “Bu maça gözü kapalı girilir!” demiş olabilirsiniz, ancak bu kez durum çook başka! Bu maç için aldığınız biletle tamamen zifiri karanlıkta oynanan “Karanlıkta Futbol” heyecanını siz de yaşayacak, Görme Engelli Futboluna katkı sağlamış olacaksınız. Turkcell Karanlıkta Futbol 05 Eylül – 18 Eylül tarihleri arasında Gayrettepe Metro İstasyonu Diyalog Sergi Alanı’nda!

Bilet Fiyatı: 25 TL

turkcell-karanlıkta-futbol
Breakfest İstanbul

Gün geçmiyor ki yeni bir festivalimiz daha olmasın! İşte onlardan en yenisi kahvaltı severler için geliyor! Breakfest İstanbul 24 Eylül – 25 Eylül’de Uniq İstanbul’da! Kahvaltıyı mutlulukla bağdaştıranların en sevdiği etkinlik haline gelecek olan festival deneyimini kaçırmayın.

Bilet fiyatı: 40.00 TL (Tüm gün için geçerli)

Selda Bağcan & Boom Pam @Güneşin Kadınları

Şarkılarında barış, özgürlük, sevgi gibi mesajlar veren protest müziğin güçlü kadın temsilcileri yeni sezonda Güneşin Kadınları konserleriyle Babylon’da buluşuyor. Sezon boyunca devam edecek konser serisinde Türk halk müziğinin en önemli temsilcilerinden Selda Bağcan,Primavera 2016’nın ardından tekrar ilk kez 24 Eylül’de Babylon’da Boom Pam ile bir araya gelecek.

Bilet fiyatı: 89.75 TL

https://www.youtube.com/watch?v=CHO1CNtkttM

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.