Şubat ayında şehirde etkinlikten etkinliğe koşmaya hazırsanız, çıkarın ajandaları! Zira bu ay şehirde bol müzik, bol sinema ve bol keyif olacak!  Hiçbir etkinliği kaçırmak istemeyeceğiniz bu günler, keyiflerden keyif beğenmenize yardımcı olacak. 

Hurts

Elektronik müziğe getirdikleri duygusal yorumlar dikkatleri üzerine çeken, “Wonderful Life” ve “Stay” şarkılarıyla milyonların kalbini çalan, İngiliz synthpop ikilisi Hurts 10 Şubat’ta Zorlu PSM’de!

Blue Man Group

İsmini ekibin bizzat yaratıp bir kimlik olarak büründüğü mavi karakterden alan ve sahne şovuyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group, BKM işbirliğiyle 13 – 25 Şubat arasında 16 performansla Zorlu PSM’de olacak!

17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, “Hayat Var!” temasıyla, 15-25 Şubat’ta İstanbul, 1-4 Mart’ta Ankara ve İzmir’de gerçekleştirilecek. Festival kapsamında yer alan filmler, hayatın farklı sesleri, hikayeleri ve birbirinden farklı renkleri olduğunu göstererek izleyicilere ilham dolu günler yaşatacak.

 The Rose Paint It Rose Tour

The Rose Paint It Rose Tour, 23 Şubat’ta Glass Room, Uniq sahnesinde…. Güney Kore’de daha önce eşi görülmemiş bir İngiliz Pop tarzıyla diğer gruplara oranla büyük bir fark yaratan The Rose, bilinen şarkılarının yanı sıra yeni şarkılarını da ilk defa Avrupalı hayranlarına sunacak.

Motobike İstanbul

Gidilecek çok yol, birlikte görülecek çok şey var. Bu yıl 10. kez düzenlenecek Motobike Istanbul, 22-25 Şubat’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde motosiklet ve bisiklet tutkunlarıyla en yeniyi buluşturuyor.

Martı

Serdar Biliş’in yönettiği Martı tiyatro oyunu, 27 Şubat’ta Uniq Hall’de tüm tiyatroseverler ile buluşuyor. Bir Çehov klasiği ve tiyatro sahnelerinin ölümsüz metni Martı, Serdar Biliş’in güncel yorumuyla karşımıza çıkıyor. Oyun karakterleri, aradan geçen 120 yılı aşkın tarihe rağmen, günümüzün “arada kalmış, bir türlü harekete geçemeyen” insanıyla aynı dili konuşuyorlar.

 

 

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.